Wygrane szczęście

Okładka książki Wygrane szczęście Mary Jo Putney
Okładka książki Wygrane szczęście
Mary Jo Putney Wydawnictwo: Amber Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Romans Historyczny
Bartered bride
Amber
2007-01-01
2007-01-01
Maciej Januszewski
sława wyspa uczucia sułtan

Przemęczyłam tylko 100 stron.......

Przemęczyłam tylko 100 stron.......

Na półkach: , , , , , , , ,

Ciekawa propozycja wśród romansów historycznych. Pojawiają się bohaterowie Chińskiej narzeczonej. Super.

Tak, to jest to co lubię :) rewelacyjny romans z ciekawą historią w tle. Bardzo podobała mi się osobowość głównego bohatera, jego umiejętność zrozumienia dla krzywd jakie zaznała jego ukochana kobieta. Poza wątkiem miłosnym można znaleźć wiele innych ciekawostek co jest dodatkowym plusem powieści. Pani Putney jest autorką paru rewelacyjnych pozycji do których powracam po latach a ta jest jedną z nich. Polecam

Bardzo przyjemny romans , który bardzo mnie wzruszył. Podczas czytania byłem zrelaksowany dzięki tej książce. Jestem pod wrażeniem.
Polecam

Polecam

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony chemię pomiędzy Alex a Gavin'em czuje się niemal namacalnie. A z drugiej w pewnym momencie trauma Alex staje się tak denerwująca, że aż miejscami nie chce się dalej czytać tej powieści. Bo w mojej opinii jej lęk jest nie tyle łatwy do zwalczenia, co lekarstwo na jej obawy jest raczej oczywiste. Nie widzę więc sensu w rozkminianiu tego samego tematu przez połowę książki (albo i więcej),kiedy można by zakończyć ten wątek po maksymalnie 20 stronach. Na prawdę miejscami powieść cechuje się skrajnym brakiem logiki, a miejscami jest tak interesująca, że aż człowiek dziwi się, że przed chwilą było tak źle, a teraz jest tak dobrze. Zakończenie udane, chociaż łatwe do przewidzenia.

Typowe romansidło które zbytni mnie nie zaciekawiło, z zasady nie pozostawiam książek nie dokończonych, niestety przy tej miałam ochotę przestać ją czytać co najmniej kilka razy.

Piękna tropikalna wyspa Maduri i klimaty wspaniałe.
Piękna i mądra kobieta Alex płynie statkiem brytyjskim zostaje napadnięta przez piratów poznaje mężczyznę, w którym się zakochuje ratuje ją z opresji.
Przyjemna, ciekawa lektura na miły relaks poruszył mnie ten romans.

Piękna tropikalna wyspa Maduri i klimaty wspaniałe.
Przyjemna, ciekawa lektura na miły relaks poruszył mnie ten romans.

Alex jest piekna i madra kobieta ktora plynac statkiem zostaje napadnieta przez piratow i zostaje rozdzielona z corka a sama staje sie niewolnica. Na pieknej wyspie Maduri ratuje sa pewien przystojny kapitan ktory musi wykazac sie sila i odwaga oraz sprytem by tego dokonac. Ksiazka bardzo wciaga i ma magiczny bajkowy klimat a koniec jest bardzo wzruszajacy. Polecam ksiazki tej autorki bo to moje drugie spotkanie z nia i niezwykle udane.

Warto się zatracić w takiej bajkowej lekturze. Polecam wszystkim ktorzy chca się oderwac od codziennosci.

Czytając pierwszą część miałam wrażenie, jakbym cofnęła się do lat szkolnych i na nowo przeniosła się w baśniowy świat mitologii greckiej i bajek robotów. Cała opowieść wciąga i mimo iż nie zaskakuje to z bijącym z podniecenia sercem dopingowałam bohaterom do ostatnich chwil spędzonych z nimi.

• Romans historyczny
  • Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Mary Jo Putney
  • Piraci

Dodaj cytat z książki Wygrane szczęście