Nowy początek

Okładka książki Nowy początek
Diane Gaston Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Klub Maskarada (tom 3) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Klub Maskarada (tom 3)
Harlequin Romans Historyczny
Lady of notoriety
HarperCollins Polska
2016-04-21
2016-04-21
Barbara Ert-Eberdt
przeszłość podróż romans miłość pożar nieznajomy ślepota opieka sumienie

2003

Kolejna część historii ludzi związanych z domem hazardu. Ją już poznałam we wcześniejszej części i bardzo ale to bardzo nie lubię. On mi tylko mignął we wcześniejszych tomach a teraz jest bohaterem, który ratując ludzi z pożaru o mało nie traci wzroku. Dzięki ślepocie poznaje ją inną i kruchą.
Dobra pozycja na krótką podróż.

Dobra pozycja na krótką podróż.

Dodaj cytat z książki Nowy początek