Nowy początek

Diane Gaston Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Klub Maskarada (tom 3) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Lady of notoriety
literatura obyczajowa, romans
Barbara Ert-Eberdt
Harlequin Romans Historyczny
przeszłość podróż romans miłość pożar nieznajomy ślepota opieka sumienie

Kolejna część historii ludzi związanych z domem hazardu. Ją już poznałam we wcześniejszej części i bardzo ale to bardzo nie lubię. On mi tylko mignął we wcześniejszych tomach a teraz jest bohaterem, który ratując ludzi z pożaru o mało nie traci wzroku. Dzięki ślepocie poznaje ją inną i kruchą.
Dobra pozycja na krótką podróż.

• Harlequin
  • Kostiumowo
  • Romans Historyczny
  • 2016
  • Posiadam :)
  • Happy endings
  • Romanse historyczne

Dodaj cytat z książki Nowy początek