Wymiana studencka

2009-06-10
Pola Wojciechowska

Książka fajna, lekka

Książka fajna, lekka

Całkiem zabawna, lekka i przyjemna książka. Dobry sposób na "odstresowanie się".

Bardzo przyjemna, luźna książka. Nie ma ona jakiegoś większego przekazu i nie jest zabójczo porywająca, ale przyjemnie jest ją sobie poczytać np. przed snem, albo po powrocie ze szkoły, bo jest skierowana głównie do młodzieży. Myślę, że warto ją przeczytać, jeśli ktoś od czasu do czasu lubi sobie przeczytać luźniejszą książkę :)

Zwariowana historia dwóch studentek, które dzięki wymianie studenckiej odkrywają w sobie nieznane do tej pory drugie "ja". Czy poradzą sobie w nowym otoczeniu? Czy wpasują się w klimat? Czy uda im się uporać z przeszłością i nowymi problemami?
Polecam na chandrę i samotne wieczory :)

Polecam na chandrę i samotne wieczory :)

"Dziewięćdziesiąt procent całej ludzkiej egzystencji zależy od szczęścia i przypadku."

Szukałam czegoś na szybko, lekkiego, nie przytłaczającego. "Wymiana studencka" spełniła moje oczekiwania, chociaż brakuje jej czegoś, dzięki czemu można by było się wciągnąć. Ot, taka zwykła młodzieżówka.

Idealna na jesienne wieczory.

Idealna na jesienne wieczory.

Opisana jest historia dwóch studentek Tashy-Amerykanki i Emily-Brytyjki.
Obie jadą w nieznane i nie zdają sobie jeszcze sprawy,jakie ciężkie wyzwanie ich czeka...

Tasha będzie musiała zmierzyć się z nudnym życiem w Oxfordzie,a Emily zasmakuje miłości wśród surferów w Santa Barbara.

Czy jednak uda im się wytrzymać semestr w innym miejscu,niż żyły dotychczas?
Przekonajcie się.Polecam :)

Opisana jest historia dwóch studentek Tashy-Amerykanki i Emily-Brytyjki.

Czy jednak uda im się wytrzymać semestr w innym miejscu,niż żyły dotychczas?
Przekonajcie...

Świetna książka ukazująca historię dwóch studentek. Czyta się bardzo lekko. Jak najbardziej polecam ;-)

Niezwykła opowieść o dwóch dziewczynach, które podczas wymiany studenckiej poznają się, zmieniają. Przed wymianą- obie są swoimi przeciwieństwami, po wymianie stają się podobne. Wspaniała, idealna i niesamowita książka. Polecam każdemu!

Fajna powieść widziana oczami Tashy i Emily.
Chyba każdej nastolatce trudno się dostosować do zupełnie nowego środowiska, nieprawda?
Ta książka pokazuje jak człowiek traktuje drugiego ze względu na jego ubiór, zachowanie czy ogólnie wygląd. Polecam każdej, która szuka romansu czy lubi naukę albo planuje studia na wydziałach dziewczyn.

Fajna powieść widziana oczami Tashy i Emily.

• Młodzieżowe

Abby McDonald Wymiana studencka Zobacz więcej