Refleksje nad filozofią niemiecką

Okładka książki Refleksje nad filozofią niemiecką Tadeusz Guz
Okładka książki Refleksje nad filozofią niemiecką
Tadeusz Guz Wydawnictwo: Polihymnia filozofia, etyka
filozofia, etyka
Polihymnia
2004-01-01
2004-01-01

Dobra rzecz. Nie dla fanatyków religijnych związanych z ateizmem. A ateizm to też religia. Oparta na wierze w nicość.

Są dwa rodzaje ludzi: Ci którzy piszą świetne książki i świetnie wyglądają na wystąpeniach oraz Ci, którzy nie potrafią pisać i świetnie wypadają na konferencjach.

Tadeusza Guza wraz z Sokratesem, czy Krishnamurtim lub samym Marxem, Hitlerem zaliczyłbym do tej drugiej kategorii. Czy to jednak nie zmienia faktu, że autor ten świetnie rozumie z czym ma doczynienia? Propagandą.

Uczciwie powiem, ze nie przeczytalem jeszcze, a daje 10 dla rownowagi. po zobaczeniu komentarza uzytkownika "as12". Chcialem dowiedziec sie czegos o ksiazkach x. Guza z opinii, a zamiast tego wszedzie pod jego ksiazkami ten sam oszolom wypisuje ten sam bezsensowny komentarz i daje ocene 1. Watpliwe, zeby owa persona przeczytala te ksiazki. Dziwne, ze ten portal toleruje takich osobnikow

Znakomia ksiazka. Wybitny autor.

Znakomia ksiazka. Wybitny autor.

• Filozofia
  • 1. 11. Edukacja i szkolnictwo