Geniusz zbrodni

Nominacja w plebiscycie 2017
Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 6) Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
An Evil Mind
Data 1. wydania:
2014-01-01
Radosław Madejski
Sonia Draga
thriller obsesja policja psychopata psychoza seryjny zabójca strach śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna
An Evil Mind
Robert Hunter (tom 6)
kryminał, sensacja, thriller
Radosław Madejski
Kryminał
Inne
2065 ocen 283 opinii

2065 ocen

Ech, jakie to amerykańskie, nieskomplikowane. Poziom średni.

Mogę tylko polecić
Naprawdę dla fanów tego gatunku to uczta

Zdecydowanie najlepsza część serii o detektywie Robercie Hunterze, którą mogłam do tej pory przeczytać. Zostanie w mojej głowie na bardzo długo. Ocena max. 10/10.

Tym razem nasz detektyw/geniusz Hunter nie ma za zadanie złapać seryjnego mordercy, który dopuszcza się makabrycznych zbrodni, tylko pomóc odkryć ciała ofiar Luciena Foltera, który mordował przez blisko 25-lat i...

Bohaterowie 10/10
Akcja 10/10
Sposób pisania autorki:9/10
okładka: 8/10
kreatywność:10/10

Najlepszy tom z serii o Robercie Hunterze! Niesamowity wątek psychologiczny, podłoże psychologiczne, morderstwa, przerażające i bolesne momenty, cudownie wykreowani bohaterowie, zaskakujące momenty... No po prostu cudownie! Wszystko łączy się w niesamowitą całość!

Robert Hunter Robertem Hunterem- bo uwielbiam ten cykl- ale od tej książki nie mogłam się po prostu oderwać. Zwroty akcji, dezorientacja- wspaniała książka. Bardzo wciąga! :)

Szósta część z Robertem Hunterem jest zupełnie inna. W tej części nie szukamy zabójcy, mamy już go na samym początku, co powoduje nowe zainteresowanie tak napisaną książką przez Cartera. Robert Hunter nie działa tym razem jako policjant LA lecz agent FBI. Brak jest tu również jego partnera Garcii. Właśnie to powoduje, iż czyta się świeżo, a liczne zwroty akcji powodują, iż...

Na półkach: , , , ,

Carter naprawdę jest geniuszem zbrodni... Sama nie wiem dlaczego pochłaniam każdy tom z taką prędkością. I z niecierpliwością oczekuję następnego.

Mój ULUBIONY autor zawsze czekam ja jego nowe dzieło, od pierwszych stron już duuuużo się dzieje bardzo się cieszę że trafiłam na te książki.

jak dla mnie Carter jest niezawodny .Każda jego książka jest mega mocna i bardzo wciągająca .

Wow, chyba jak dotąd najlepsza z części, bardzo szybko się ją czyta, wszystko jest takie spójne i przemyślane, rzadko zdarza się, żeby kolejne tomy trzymał poziom pierwszego, dlatego tym bardziej chapeau bas!

Dyskusje

2 558