Grób

Gaja Grzegorzewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Julia Dobrowolska (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
2016-11-17
2012-12-15
Wydawnictwo Literackie
literatura polska
Julia Dobrowolska (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
2016-11-17
literatura polska

Doskonale spędzony czas. Czytało mi się to świetnie. Intrygująca historia, dobrze napisani bohaterowie, a najważniejsze to, że Grzegorzewska nie trzyma się sztywno powtarzalnych czasami do znudzenia schematów.

Jest to moje pierwsze spotkanie z Gają Grzegorzewską i od razu dosyć mocne. Książka bardzo mi się podobała, niezwykle ciekawa i poruszająca. Pani detektyw to wyrazista postać z mrocznymi sekretami. Można by powiedzieć, że nieustraszona, parła do przodu bez względu na wszystko by osiągnąć swój cel. Do tego wątek miłosny więc w książce było wszystko to co trzeba.

Swietny kryminał, bardzo mroczna atmosfera. Ciekawy wątek obyczajowy

Na półkach: , , , , , ,

Powieść bardzo mi się podobała. Do tej pory jest to najlepsza powieść pisarki. Zakończenie zaskakuje, skłania do refleksji. Takie chyba cenię sobie najbardziej. Jest to jeden z najlepszych kryminałów tego roku, nie żartuję. Świetna dosadna, prawdziwa opowieść o współczesnej Polsce. Świetne dialogi, klimat, mrok. Gorąco Wam polecam.

Chyba najlepsza książka tej pisarki. Chciałoby się dopisać "najlepsza dotąd" najlepsza, ale biorąc pod uwagę zniżkę formy w "Kamiennej Nocy", boję się, że po słowie "najlepsza" jest po prostu kropka.

hehe ale temat:)Odnosze wrazenie ze nic co ludzie nie jest autorce obce:)doskonale sie czyta:)

Przyjemnie się czytało.
Konktetna, przejrzysta akcja.
Ciekawy język powieści.
Lekko zakręcona główna bohaterka, która da się lubić.
W takim tempie proszę trzymać :)

PE-TAR-DA!

Książkę czyta się naprawdę dobrze. Byłam naprawdę zadowolona... Niestety do pewnego momentu. Rozwiązanie zagadki kryminalnej nie wyszło autorce najlepiej. Pani detektyw posiada chyba jakiś dodatkowy (szósty, siódmy albo i więcej zmysł) bo naprawdę nie wiem w jaki inny sposób mogła to wszystko "poskładać do kupy". Ale ogólne wrażenie po przeczytaniu jest pozytywne. To była...

Kryminał, który w zasadzie nie jest kryminałem. Autorka zbyt dużo uwagi poświęca głównej bohaterce i jej problemom emocjonalnym a fabułę kryminalną potraktowała po macoszemu. Detektywka Julia Dobrowolska jest karykaturą postaci, jakby żywcem wziętą z filmów klasy C. Jest piękna (żaden facet nie pozostaje obojętny na jej wdzięki), niezniszczalna (ciągle wdaje się w bójki z...

Dyskusje

• Kryminał