Grób

Gaja Grzegorzewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Julia Dobrowolska (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
2016-11-17
2012-12-15
Wydawnictwo Literackie
literatura polska
Julia Dobrowolska (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
2016-11-17
literatura polska

Okładka książki Balladyna Łukasz Orbitowski, Gaja Grzegorzewska, Małgorzata Rogala, Robert Małecki, Marek Stelar, Alek Rogoziński, Marcel Woźniak, Max Czornyj
6,7
Balladyna Łukasz Orbitowski,&...
Okładka książki Trupów hurtowo trzech Olga Rudnicka, Joanna Jodełka, Gaja Grzegorzewska, Marcin Wroński, Ryszard Ćwirlej, Piotr Bojarski, Joanna Opiat-Bojarska, Michał Larek, Wojciech Chmielarz, Bohdan Głębocki
6,5
Trupów hurtowo... Olga Rudnicka, Joan...
Okładka książki Rewers Joanna Jodełka, Gaja Grzegorzewska, Marcin Wroński, Ryszard Ćwirlej, Marta Mizuro, Joanna Opiat-Bojarska, Marta Guzowska, Małgorzata Sobieszczańska, Wojciech Chmielarz, Remigiusz Mróz, Robert Małecki
6,1
Rewers Joanna Jodełka, Gaj...

Swietny kryminał, bardzo mroczna atmosfera. Ciekawy wątek obyczajowy

Na półkach: , , , , , ,

Powieść bardzo mi się podobała. Do tej pory jest to najlepsza powieść pisarki. Zakończenie zaskakuje, skłania do refleksji. Takie chyba cenię sobie najbardziej. Jest to jeden z najlepszych kryminałów tego roku, nie żartuję. Świetna dosadna, prawdziwa opowieść o współczesnej Polsce. Świetne dialogi, klimat, mrok. Gorąco Wam polecam.

Chyba najlepsza książka tej pisarki. Chciałoby się dopisać "najlepsza dotąd" najlepsza, ale biorąc pod uwagę zniżkę formy w "Kamiennej Nocy", boję się, że po słowie "najlepsza" jest po prostu kropka.

hehe ale temat:)Odnosze wrazenie ze nic co ludzie nie jest autorce obce:)doskonale sie czyta:)

Przyjemnie się czytało.
Konktetna, przejrzysta akcja.
Ciekawy język powieści.
Lekko zakręcona główna bohaterka, która da się lubić.
W takim tempie proszę trzymać :)

PE-TAR-DA!

Książkę czyta się naprawdę dobrze. Byłam naprawdę zadowolona... Niestety do pewnego momentu. Rozwiązanie zagadki kryminalnej nie wyszło autorce najlepiej. Pani detektyw posiada chyba jakiś dodatkowy (szósty, siódmy albo i więcej zmysł) bo naprawdę nie wiem w jaki inny sposób mogła to wszystko "poskładać do kupy". Ale ogólne wrażenie po przeczytaniu jest pozytywne. To była...

Kryminał, który w zasadzie nie jest kryminałem. Autorka zbyt dużo uwagi poświęca głównej bohaterce i jej problemom emocjonalnym a fabułę kryminalną potraktowała po macoszemu. Detektywka Julia Dobrowolska jest karykaturą postaci, jakby żywcem wziętą z filmów klasy C. Jest piękna (żaden facet nie pozostaje obojętny na jej wdzięki), niezniszczalna (ciągle wdaje się w bójki z...

Za malo kryminalu w kryminale za duzo o kobiecie detektywce.Julia jest piekna, kazdy facet w ksiazce chce ja przeleciec,zna sztuki walki, jest swietnym kierowca (faceci boja się z nią jechać),ubiera się skąpo ale jeśli ktoś na nia zerka chce zaraz spuścić łomot, przeklina jak szewc, pije jak pijak ale zdaje się że nigdy sie nie upije niczym Rasputin... czekalam az wsiadzie...

Polecam te pozycję, dobre tempo , język autorki, pozostawiam do oceny innym czytelnikom -mnie on odpowiada, nie da sie nudzic przy tej lekturze, choć wątek jest szczególnie mroczny. Mocna propozycja od Gai Grzegorzewskiej, warta jest tego by ją "posmakować"

Dyskusje

• Kryminał