Wierszyki łamijęzyki. Część pierwsza

Dragon
dykcja wierszyki łamańce łamijęzyki logopedia artykulacja
wierszyki, piosenki
dykcja wierszyki łamańce łamijęzyki logopedia artykulacja

Przyznam Wam szczerze, że dawno się tak dobrze nie bawiłam przy recenzowaniu książki! Śmiałam się sama z siebie, dawałam do czytania rodzinie i znajomym, by śmiać się razem z nimi. Tak wiele radości przyniosły mi Wierszyki łamijęzyki, przy których można się nie tylko zdrowo uśmiać (w tym z własnej niekompetencji językowej), ale przede wszystkim poprawić dykcję.

Wierszyki...

• Dla dzieci 2019