Tajemniczy Ktoś

wierszyki, piosenki
sowa pająk zwierzątka las dziupla wierszyk dla dzieci

Okładka książki Tornado Jumi Małgorzata Herrera, Klaudia Piróg
7,6
Tornado Jumi Małgorzata Herrera,...

"Tajemniczy ktoś" Klaudii Piróg to druga książka, jaka ukazała się na rynku pod szyldem @dziwimisie . Jest to malutkie, póki co bardzo kameralne wydawnictwo, któremu nie brakuje pomysłów, wizji, odwagi, zapału do pracy oraz świeżego spojrzenia na rynek.
"Tajemniczy ktos" to kartonowa książka dla dzieci, która opowiada o samotnej sowie mieszkającej w wielkim drzewie z...

Na półkach: , , , ,

Ładnie wydana kartonowa książeczka dla najmłodszych. Piękne, stonowane kolorystycznie ilustracje, bardzo dobrze oddają klimat całej opowieści. Jeśli chodzi o samą historię – jest sens i mądry przekaz, a mimo to czegoś mi tutaj brak. Może dlatego, że cała opowieść jest taka krótka. Przydałby się jakiś ciąg dalszy. :)

• 2021
  • Literatura polska