Wierszyki ortograficzne z krzyżowkami

Okładka książki Wierszyki ortograficzne z krzyżowkami
Katarzyna Michalec Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls wierszyki, piosenki
wierszyki, piosenki
Oficyna Wydawnicza Impuls
2020-06-01
2020-06-01

więcej Więcej

Ortografia i gramatyka języka polskiego to nie lada wyzwanie nie tylko dla obcokrajowców, ale i dla rodzimych mieszkańców kraju. Pocieszające jest to, że kiedy już raz poznamy zasady rządzące językiem polskim, a także przyswoimy sobie wyjątki, to już raczej ta wiedza pozostanie do końca życia.
Nauka ortografii nie musi jednak przypominać drogi przez mękę, bowiem doskonale...

Dodaj cytat z książki Wierszyki ortograficzne z krzyżowkami