My Brother's Keeper

Okładka książki My Brother's Keeper Alanea Alder
Okładka książki My Brother's Keeper
Alanea Alder Wydawnictwo: Sacred Forest Cykl: Bewitched and Bewildered (tom 5) fantasy, science fiction
Bewitched and Bewildered (tom 5)
Sacred Forest
2015-11-17
2015-11-17
1941315097

Kolejna bajka dla dziewczynek nieco większych z gatunku paranormal romans. Zabawna lekka historyjka,w której paranormalne istoty znowu walczą ze złem, odnajdują partnerki i ogólnie jest słodko, miło, śmiesznie i przerażająco.
Poznajemy sekrety medalionów i odkrywamy wiele innych tajemnic. Całość nabiera tempa.
Moim zdaniem to najlepsza z dotychczasowych części cyklu.

Moim zdaniem to najlepsza z dotychczasowych części cyklu.

2056

Uwielbiam tą serię oraz nowych bohaterów Kendricka i Annę!
Dwieście lat temu Kendrick Ashwood miał przeczucie, które wskazywało na śmierć jego brata. Ostrzegał Keelana, aby nie dołączał do Jednostki Alfa, ale uparty brat i tak to zrobił. Czas ich rozdzielił, ale Kendrick od czasu do czasu sprawdza, czy nadal jest wśród żywych. Kiedy dowiaduje się, że Keelan żyje ciałem, ale nie duchem, Kendrick udaje się do Oddziału Alfa, do Lykaonii.
Wie dokładnie, kim jest Anne Bennett, to jego partnerka. Jednak Anne ma złudzenie, że jest wybranką Keelana. Kendrick chce, aby Anne zrozumiała, że są partnerami, ale jest gotów pozwolić, by czas potoczył się swoim torem. Kendrick to człowiek/czarodziej, który skrywa wiele tajemnic i próbuje odkryć, kto stoi za zdradą Zdziczałych.
Kendrick jest typowym samcem alfa, introwertykiem. Jest geniuszem, nie przyjmuje wskazówek i pod pewnymi względami bardzo przypomina Meryn, którą bardzo polubił.
Sprawy stają się niezwykle interesujące, bo Jednostka Alfa z pewnością składa się z niezwykłych ludzi i buduje potężną armię {Wilkołak/Colton, Przyszły Starszy/Aiden, Król Wróżek/ Darian, Wampir Mroczny Książe/Gavriel oraz Król Czarodziejów/Julian(Kendrick)}, dla swojego Wroga.
Kendrick odkrył czym są naszyjniki oraz odkrył kto z czarodziejów je stworzył. ON/WRÓG od tysięcy lat pracuje nad tym , jak zniewolić i podporządkować sobie świat zmiennokształtnych i do czego potrzebni mu są zmienni dorośli i ich dzieci. Dowiadujemy się kim, tak naprawdę jest Kendrick i jak wielkie niebezpieczeństwo czai się nad światem zmiennych. Odkryliśmy także kto stworzył ochronna obręcz nad Lykaonią.
Umierałam ze śmiechu, gdy dowiedziałam się do czego potrzebna była lornetka Meryn i z tego, jak chłopaki wybrali się do ludzkiego sklepu Duck In, by kupić dla swoich kobiet ciasteczka😊.
By rozwiązać kolejną zagadkę Meryn i Beth wyruszają do miasta wampirów Noctem Falls.

Uwielbiam tą serię oraz nowych bohaterów Kendricka i Annę!

Naprawdę nie wiem, co mnie tak wciągnęło w tą serię, ale jest tak porypana i fajna, jak Czysta Krew..

• 🔥Erotyka
  • Rezygnacja