Złote smoki

Zofia Beszczyńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaworski Seria: Książki dla Wnucząt Bawią i Uczą literatura dziecięca
Wydawnictwo Jaworski
wiersze dla dzieci
literatura dziecięca
Książki dla Wnucząt Bawią i Uczą
wiersze dla dzieci

Okładka książki Dobranocki na Gwiazdkę Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Zofia Beszczyńska, Grażyna Bąkiewicz, Manuela Gretkowska, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Barbara Kosmowska, Beata Ostrowicka, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Agnieszka Tyszka
Ocena 8,1
Dobranocki na ... Justyna Bednarek, P...
Okładka książki Dobranocki na pogodę i niepogodę Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Zofia Beszczyńska, Grażyna Bąkiewicz, Joanna Fabicka, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Barbara Kosmowska, Beata Ostrowicka, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Agnieszka Tyszka, Maria Łastowiecka
Ocena 7,0
Dobranocki na ... Justyna Bednarek, P...
Okładka książki Ptasia Jaga Zofia Beszczyńska, Elżbieta Krygowska-Butlewska
Ocena 6,0
Ptasia Jaga Zofia Beszczyńska,&...

Zbiór wierszyków dla najmłodszych. Szału ni ma.

Zbiór przepięknie zilustrowanych niezmiernie czarujących wierszy dla dzieci. Trzy punkty odjęłam za jakość edytorską (kredowy papier i literówki).
Z racji moich zainteresowań literaturą dziecięcą oraz w związku z tym, że jestem już osobą dorosłą, najbardziej przypadł mi do gustu ten oto utwór:

GDYBYM

gdybym była kotem
bawiłabym się
i spała

gdybym była myszką
kota bym się...

• Dziecionkowe
  • Krystyna Michałowska

Dodaj cytat z książki Złote smoki