Ptasie radio

2022-05-18
2022-05-18
20 min.
wiersze dla dzieci

Klasyka literatury dla dzieci w nowej wizualnej odsłonie. Fajnie, że podejmuje się próby odświeżania klasyki. "Ptasie radio" to moi zdaniem jeden z tych wierszy, które świetnie się nie starzeją. Fakt, że znajomość tych wszystkich ptaków jest już wśród czytelników niewielka, ale lektura może być pretekstem by to zmienić. Poza tym "Ptasie radio" jest niewątpliwie ćwiczeniem logopedycznym i dla dziecka, i dla rodzica. Czytałam czterolatkowi i rocznemu dziecku i oboje słuchali z uwagą.

• Dla maluszka
  • Dawno temu....
  • Dziecko
  • CZAS POWSTANIA: XX wiek
  • DZIEDZINA: Dla dzieci
  • Biblioteczka Marysi

Dodaj cytat z książki Ptasie radio