Marzenie Kota Czarusia

Agrafka
2021-02-08
2021-02-08
32 min.
bajka bajka z morałem wiersze dla dzieci bajka wierszowana

więcej Więcej

Książka „Marzenie kota Czarusia” jest krótkim i rymowanym opowiadaniem, które niesie za sobą wspaniałe przesłanie - marzenia są po to aby je realizować. Krótka historia kotka Czarusia pokazuje dzieciom, że mimo tego, iż niektóre marzenia są trudne do spełnienia to j tak powinnismy wierzyć w ich realizacje.
Zdarza się, że inni w Nas nie wierzą i czasami rzucają nam kłody...

• Poezja, wiersze

Dodaj cytat z książki Marzenie Kota Czarusia