Marzenie Kota Czarusia

Okładka książki Marzenie Kota Czarusia
Piotr HaftekAnna Szymeczek-Przybyło (ilustratorka) Wydawnictwo: Agrafka literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Agrafka
2021-02-08
2021-02-08
32 min.
bajka bajka z morałem wiersze dla dzieci bajka wierszowana wychowanie przez czytanie spełnianie marzeń dodawanie skrzydeł wiara we własne możliwości

Patronaty LC

Okładka książki Kłopot sówki Elwirki Piotr Haftek, Anna Szymeczek-Przybyło (ilustratorka)
Ocena 8,5
Kłopot sówki E... Piotr Haftek, Anna ...

Mogą Ciebie zainteresować

Książka „Marzenie kota Czarusia” jest krótkim i rymowanym opowiadaniem, które niesie za sobą wspaniałe przesłanie - marzenia są po to aby je realizować. Krótka historia kotka Czarusia pokazuje dzieciom, że mimo tego, iż niektóre marzenia są trudne do spełnienia to j tak powinnismy wierzyć w ich realizacje.
Zdarza się, że inni w Nas nie wierzą i czasami rzucają nam kłody pod nogi, jednakże jeśli bardzo będziemy czegoś pragnęli to uda nam się to osiągnąć.
Uważam, że to krótkie opowiadanie jest dobre dla dzieci w każdym wieku. Najmłodsi na pewno zachwycą się pięknymi ilustracjami a Ci trochę starsi na pewno zrozumieją najważniejsze przesłanie tej książki:

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz tego także dokonać”

Książka mnie urzekła. Dzięki rymowanej wersji mogłam przez chwilę poczuć się jak dziecko :).

Zdarza się, że inni w Nas nie wierzą i czasami rzucają nam kłody...

komentarz Mamy:

krótka ale piękna opowieść o spełnianiu marzeń, wiary w siebie i dodawaniu dziecku skrzydeł. Ktoby nie chciał być takim odważnym kotkiem jak Czaruś i spełniać swoje marzenia. Polecam :)

komentarz Mamy:

Dodaj cytat z książki Marzenie Kota Czarusia