Use Somebody

Okładka książki Use Somebody Riley Jean
Okładka książki Use Somebody
Riley Jean Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-03-31
2015-03-31
Romance New adult Music

Hmm... Niektóre wątki były zaskakujące, inne przewidywalne i oczywiste. Przez kilka fragmentów ciężko było przebrnąć i się na nich skupić, ale jakoś dałam radę :)

Ogólnie historia bez "wow", ale nawet fajna. Chociaż...mogłaby mieć o jakieś 199 stron mniej...

Scarlett rzuca college, zrywa więzi z przyjaciółmi i wraca do swojego rodzinnego miasta. Zmienia swój wizerunek , rozpoczyna pracę w słynnej lodziarni i pieczołowicie buduje wokół siebie mur i pod pokrywą arogancji i sarkazmu zraża do siebie ludzi, nie chcąc ujawnić niczego ze swojej przeszłości
Taka postawa dziewczyny nie odstrasza Vance, chłopaka który z nią pracuje, który małymi kroczkami zbliża się do Scarlett powodując pęknięcia w jej murze…mimo to i Vance zostaję w końcu odtrącony a Scarlett kolejny raz ucieka..
Niestety, ale męczyłam się okrutnie przy czytaniu tej książki. Nudna i rozwleczona, przynajmniej 30% treści była zbędna, nic konstruktywnego nie wnosiła do historii. Ta wielowątkowość historii była zupełnie zbędna, tak jakby autorka nie wiedziała kogo i czego bardziej się uczepić, po czym na końcu wszystko wyjaśniała w zaledwie kilku zdaniach.
Scarlett od początku do końca to jedna z najbardziej irytujących bohaterek. Przyjemnie czytało się tylko fragmenty z udziałem Vance.
Ogólnie nic ciekawego :(

Taka postawa dziewczyny nie odstrasza Vance, chłopaka który z nią pracuje,...

• 2016
  • 2017