Inwestycyjny Poradnik Bogatego Ojca

Robert Toru Kiyosaki Wydawnictwo: IPE biznes, finanse
IPE
biznes, finanse

Polecam - książka jest dosyć konkretna, spora dawka wiedzy.

Książka przegadana, ale dobra. Niestety nie jest o inwestycjach per se (akcje, fundusze, mieszkania), a raczej o mentalności bogatych i dlaczego bogacić się można tylko poprzez zakładanie spółek (z o.o.?).

Trochę skomplokowana, ale po przeczytaniu poprzednich ksiązek autora, dostępna.

PEŁNA RECENZJA: http://www.jakzarabiacpieniadze.com.pl/2016/04/inwestycyjny-poradnik-bogatego-ojca.html

Nie będę owijał w bawełnę - książka przypadła mi do gustu. Wiem, że ocena Roberta jest niejednoznaczna (sporo osób zarzuca mu, że doszedł do majątku poprzez mówienie innym jak dojść do majątku), ale do lektury przystąpiłem z zupełnie czystą głową. Nie obchodzi mnie czy...

Robert Kiyosaki wie jak napisać książkę, którą czyta się przyjemnie i lekko. Jest ona jednak powtórzeniem pozycji "Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec" oraz "Kwadrant przepływu pieniędzy". Ja osobiście książki tego autora nazywam "bajkami Kiyosakiego".

Wystarczy przeczytać Bogaty ojciec, biedny ojciec, reszta książek w pewnym sensie się powtarza, aczkolwiek można przeczytać dla przypomnienia.

Książka stanowi uzupełnienie rozważań zawartych w poradniku Bogaty ojciec biedny ojciec, oraz Kwadrat przepływu pieniądza. Połowa rozważań jest po prostu powtórzeniem i uzupełnieniem tez zawartych w w/w pozycjach. Pozostała cześć poświęcona jest instrumentom finansowym, które ze względu na duże ryzyko finansowe i wymagania prawne oraz kapitałowe dostępne są dla...

Nie do konca pasuje na nasz rynek.

• Chcę w prezencie
  • Rozwój osobisty