Tatry Polskie. Szlaki turystyczne

1979-01-01
47 min.
837005000X
Tatry Polskie Tatry Rysy Gubałówka Zakopane

Okładka książki Czarny szczyt. Proza taternicka lat 1904-1939 Tadeusz Bernadzikiewicz, Wincenty Birkenmajer, Janusz Chmielowsk, Zdzisław Dąbrowski, Jan Kazimierz Dorawski, Ferdynand Goetel, Jan Gwalbert Pawlikowski, Jan Humpola, Ludwik Januszewicz, Zygmunt Aleksander Klemensiewicz, Roman Kordys, Zbigniew Korosadowicz, Adam Lewicki, Konstanty Narkiewicz-Jodko, Kazimierz Piotrowski, Halina Ptakowska-Wyżanowicz, Marian Piotr Sokołowski, Wiesław Jan Stanisławski, Mieczysław Świerz, Jan Alfred Szczepański, Justyn Wojsznis, Stanisław Krystyn Zaremba, Wawrzyniec Żuławski
Ocena 7,0
Czarny szczyt.... Tadeusz Bernadzikie...