Hotel pod Cycami

Łukasz Śmigiel Wydawnictwo: THPublishing literatura piękna
THPublishing
Łukasz Śmigiel pulp kryminał romans przygoda komedia hotel opowiadanie singiel ebook darmowe openbooks
literatura piękna
2016-06-10

Mam mieszane odczucia. Najbardziej opowiadanie traci przez zbytnie uproszczenia, które dla mnie są nie do przyjęcia w przypadku tak krótkiej formie. A szkoda, chętnie widziałbym ten pomysł jako część jakiejś większej całości, zwłaszcza, że podoba mi się język jaki został użyty w tym shorcie (jego opisowość działa na wyobraźnię, ale nie zwalnia tempa opowieści).

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Hotel pod Cycami