Hotel pod Cycami

THPublishing
2016-06-10
2016-06-10
32 min.
Łukasz Śmigiel pulp kryminał romans przygoda komedia hotel opowiadanie singiel ebook darmowe openbooks

Okładka książki OkoLica Strachu #13 (1/ 2019) Agnieszka Biskup, Piotr Borowiec, Jan Maszczyszyn, Wiktor Orłowski, Łukasz Śmigiel
Ocena 8,3
OkoLica Strach... Agnieszka Biskup, P...
Okładka książki Szortal na wynos - wydanie specjalne (jesień 2016) Dagmara Adwentowska, Agnieszka Biskup, Tomasz Czarny, Krzysztof T. Dąbrowski, Marcin Jamiołkowski, Urszula Janiszyn, Aleksandra Janusz, Tomasz Jarząb, Przemysław Karbowski, Andrzej Kozakowski, Kornel Mikołajczyk, Karol Mitka, Antoni Nowakowski, Olaf Pajączkowski, Konrad Staszewski, Marianna Szygoń, Stanisław Truchan, Jacek Wilkos, Marcin Zwoleń, Marek Ścieszek, Łukasz Śmigiel
Ocena 7,3
Szortal na wyn... Dagmara Adwentowska...

Mam mieszane odczucia. Najbardziej opowiadanie traci przez zbytnie uproszczenia, które dla mnie są nie do przyjęcia w przypadku tak krótkiej formie. A szkoda, chętnie widziałbym ten pomysł jako część jakiejś większej całości, zwłaszcza, że podoba mi się język jaki został użyty w tym shorcie (jego opisowość działa na wyobraźnię, ale nie zwalnia tempa opowieści).

Dodaj cytat z książki Hotel pod Cycami