Tear You Apart

Harlequin MIRA
literatura obyczajowa, romans
angielski

Na półkach: , , , , , ,

Muszę się trochę a może i dużo pokajać i przeprosić za OGROMNĄ zwłokę - przeczytana w CZERWCU starego roku 2016. O tyle dobrze, że wywarła na mnie WIELKIE WRAŻENIE i te emocje wciąż z lekkością mogę przekazać :).

Zacznę od tego jak to wpadła w moje łapki ;). Byłam pewnego dnia w antykwariacie i zakupiłam powieść "Nagą" pani Megan, a że później na LC dowiedziałam się, że...

• Po angielsku
  • Mind-blowing