Pamięć na zawołanie

Tony Buzan Wydawnictwo: Aha! nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Aha!
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-08-21

Książka porusza tematy, które można znaleźć również w innych pozycjach tego typu, więc nie ukazuje niczego odkrywczego. Niemniej jednak, jeśli ktoś jest zielony i potrzebuje wprowadzenia w tematykę sposobów nauczania oraz nauki, zdecydowanie będzie to pozycja idealna na początek.

Większość osób, która sięgnęła po tę książkę, jest zapewne po przeczytaniu „Rusz Głową". Więc wiadome było czego można się spodziewać.

+książka przemyślana pod względem kolejności (idealna do przeglądania, kiedy chce się znaleźć jeden konkretny fragment)
+wszystko klarownie wytłumaczone
+duża swoboda i wybór technik

Jest to inne podejście i może wydawać się na początku...

• Psychologia
  • Popularnonaukowe
  • Psychologiczne
  • Rok 2018
  • Nie posiadam
  • Rozwój- mam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pamięć na zawołanie