Mistrzowskie mapowanie myśli. Podręcznik użytkownika najpotężniejszego narzędzia rozumowania

Tony Buzan Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2019-01-01

Stosuje mapy myśli na codzień w pracy i w życiu prywatnym od dawna. Dlatego też chętnie sięgnąłem po tę pozycję licząc na polepszenie swojego warsztatu.

Niestety głęboko się zawiodłem. W dużym skrócie (ale to nie spoiler) książka opowiada jakie mapy myśli są świetne i jak bardzo przewyższają liniowe notatki. Tymczasem książka ma postać liniowej notatki.

Przecież aż się...

2089

Więcej na: http://smag-rekomendacje.blogspot.com/

„Twój mózg to śpiący olbrzym, a książka (…) została napisana po to, aby pomóc Ci go obudzić!”

Już wcześniej poruszałam temat mapowania myśli i skuteczności tej metody w tworzeniu planów, zrozumienia problemu, czy też w zapamiętywaniu notatek. I oto na moje ręce trafiła kolejna książka, poradnik, o Mind Mappingu. Czy jest...

• 2019
  • Mapy myśli