Anioł stróż

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
The Guardian
2016-04-28
Elżbieta Zychowicz
Wszystkie kolory miłości
nicholas sparks romans miłość

Książka bardzo mi się podobała, miała to być literatura obyczajowa, romans i jest , ale też dodam ,że zrobił się trochę i kryminał. Dla mnie książka w której obecne są zwierzaki zawsze jest na plus a tu psiak a właściwie psisko ;) Śpiewak odgrywa dużą rolę , uczestniczy w codziennym życiu bohaterów, taki Anioł stróż . W którymś tam momencie łączy się w jedną postać z mężem...

Poraz kolejny Nicholas Sparks zabrał nas w urocze i ciche miasteczko, aby przedstawić kolejną poruszającą historię.
Julie to kobieta, która nie miała lekkiego życia. Matka alkoholiczka, która miała słabość do płci przeciwnej, nie zapewniała córce bezpieczeństwa. Gdy pewnego dnia jeden ze sprowadzonych przez kobietę mężczyzn stara się wykorzystać Julie, ta wyrzuca ją z...

Książkę czyta się jednym tchem - jak inne Sparksa :) Bardzo polecam na weekendowy chill :)

Słuchałam audiobooka czytanego przez Panią Annę Dereszowską która jest wspaniałym lektorem. Książka świetna, trzyma w napięciu, niestety że smutnym zakończeniem, mimo wszystko polecam

Na półkach: , , , ,

Trochę mnie ta książka zawiodła. Miałam nadzieję na coś bardziej porywającego a niestety było bardzo..... ale przewidywalnie. Ogólnie lubię literaturę Pana Sparksa jednak ta pozycja mnie nie przekonała.

#257 - Anioł Stróż - Nicholas Sparks - Wydawnictwo Albatros

#10/52/2020

Jest to książka, która niezwykle wzrusza i buduje napięcie.

464 strony wciągającej historii, gdzie wątki miłosne, przeplecione zostaly kryminalnymi.

Jest to opowieść o Julie, ktora w wieku dwudziestu pięciu lat została wdową. Otrzymała jednak od męża Anioła Stróża, w postaci wiernego przyjaciela -...

Początek- masakra. Dopiero koniec fajny. Strasznie wydłużone opowiadanie.

Polecam , bardzo wzruszająca i wciągająca książka!

Młoda dziewczyna zostaje wdową, a w liście pożegnalnym od męża- ten obiecuje jej, że będzie jej Aniołem stróżem i wraz z tym dostaje psa, doga niemieckiego. Po czterech latach pomału zaczyna być otwarta na poznawanie nowych mężczyzn i wejście w nowy etap w życiu.
Poznaje mężczyznę, który zabiega o jej względy, jest przystojny i pewny siebie. Główna bohaterka zaczyna...

Dyskusje

8 101