Anioł stróż

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
The Guardian
2016-04-28
Elżbieta Zychowicz
Wszystkie kolory miłości
nicholas sparks romans miłość

Autor który nie zawodzi i poziom trzyma

Na półkach: , , , , ,

Książka rozpoczyna się jak powieść obyczajowa. Młoda wdowa otrzymuje od swojego męża ( już po jego śmierci) niecodzienny prezent - szczeniaka doga niemieckiego. Pies staje się jej towarzyszem i "aniołem stróżem". Akcja zaczyna się, gdy na drodze kobiety staje atrakcyjny inżynier. Książka nabiera tempa i z powieści obyczajowej staje się mocnym thrillerem. Trzyma w napięciu...

Nudnawa, bluzej jej go tandetnego harlekina.

Poraz kolejny nie zawiodłam się na twórczości Sparksa. Książka mega wciągająca. Jak na autora romansów, ta książka miała namiastkę thillera psychologicznego. Trzymajaca w napięciu do ostatniej strony. Zakończenie smutne, a zarazem szczęśliwe.

Świetna książka! Super historia, trzymająca do końca w napięciu. Koniec smutny choć z szczęśliwym zakończeniem. Polecam. Jak wszystkie książki Sparksa

Polecam! Piękna historia wciągająca trzymająca w napięciu do ostatnich stron :)

N. Sparks jest pisarzem typowych romansów. Biorąc tę książkę w dłonie spodziewałam się kolejnej typowej historii miłosnej. Jednak książka mnie niesamowicie zaskoczyła zatrzymując napięcie do ostatniej strony.

Wybierając tę książkę myślałam, że zaczynam czytać powieść obyczajową, a przyznam, że też nieszczególnie skupiałam się na opisach fabuły. W związku z tym byłam trochę zaskoczona, gdy książka zaczęła odbiegać od literatury obyczajowej. W posłowiu autor informuje, że chciał połączyć historię miłosną z thrillerem i zależało mu na równowadze między nimi. Mam wrażenie jednak, że...

Wspaniała, inspirująca proza. Polecam.

Jesli jestem mloda dziewczyna, na pewno ja polubisz, dla mnie niestety niestrawna.

Dyskusje

8 460