Kup teraz - 1 oferta w cenie od 15.00 zł do 15.00 zł

Piętno Kaina

Marshall KarpJames Patterson Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: NYPD Red (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
NYPD Red 3

8,0
Hawk Gabrielle Charbonne...
Okładka książki The Summer House Brendan DuBois, James Patterson
5,5
The Summer House Brendan DuBois, Jam...
Okładka książki Nieuchwytny David Ellis, James Patterson
7,3
Nieuchwytny David Ellis, James ...
Okładka książki Gdzie jest prezydent Bill Clinton, James Patterson
6,5
Gdzie jest pre... Bill Clinton, James...

Nawet nie będę się wyślilać.I pisać ,mądrych sów.Bo nie umiem.Książka mi sioę podobała.

Też fajna. Bigos

Do przeczytania trafiła kolejna część przygód dwójki policjantów z NYPD Red napisana przez Jamesa Pettersona wraz z Marshall Karpem. Poprzednia część było sporo lepsza niż pierwsza część i sięgając po ten tom chciałem znów dostać właśnie taką kryminalną zagadkę osadzoną w świecie gwiazd i miliarderów skrywających nie jedną tajemnice za swoimi drzwiami. Tym sposobem Piętno...

Może i byłoby więcej gwiazdek Ale nie mogę znieść Pani detektyw strasznie działa mi na nerwy.

Ostatnio czuję rozczarowanie po przeczytaniu niemal każdej książki autorstwa Jamesa Pattersona. Zdecydowanie wolę jego starsze thrillery. O "Piętnie Kaina" mogę jedynie powiedzieć, że jest to tytuł totalnie przeciętny, nie trzyma czytelnika w napięciu, a jego lektura to był dla mnie raczej przykry obowiązek niż przyjemność.

Lekka i przyjemna lektura. Fabuła nieschematyczna.

Trzeci tom przygód doskonałej pary policjantów z jednostki NYPD RED.
Tym razem historia oparła się o duże pieniądze wysoko postawionego członka bogatej społeczności. Porwanie w tle, tajemnice z przeszłości i bardzo zaskakujące odkrycia...
Przesłanie tej książki jest jedno: nie wszystko można kupić, chociaż wydaje nam się, że im więcej posiadamy, tym więcej mamy.

Największym grzechem tej książki jest dla mnie to, że ani trochę nie byłam ciekawa, co będzie dalej.

No pasują mi te książki. Akcja trzyma tempo, ciekawi bohaterowie, czasem słodko, czasem nie. Jestem na tak.

Kryminał - trochę w stylu wszelkich filmów z Brucem Willisem - nieważne ile spada na Ciebie ciosów i tak wygrasz - taki czasoumilacz - czyta się szybko , łatwo i odpręża.

• E-book
  • 2018