Happy end (1994-2013); Kości pod pieczeń Baby Boom

Okładka książki Happy end (1994-2013); Kości pod pieczeń Baby Boom
Adam KaczanowskiAndrzej Szpindler Wydawnictwo: Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu Cykl: Biblioteka Poezji Współczesnej (tom 84) literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Poezji Współczesnej (tom 84)
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
2014-01-01
2014-01-01

Okładka książki Wiersze i opowiadania doraźne 2020 - Nikt nie jest sobą nawet na wyspie Paweł Bień, Małgorzata Bożek, Kamila Cebulska, Wioletta Ciesielska, Łukasz Gamrot, Marianna Geniusz, Aglaja Janczak, Adam Kaczanowski, Miłosz Kamiński, Zofia Eufrozyna Kiljańska, Katarzyna Klakla, Jakub Kornhauser, Marek Kucak, Paweł Kusiak, Zbigniew Machej, Karol Maliszewski, Joanna Mueller, Sonia Nowacka, Nina Paśniewska, Anna Podczaszy, Marta Podgórnik, Agata Puwalska, Julek Rosiński, Magda Ruta, Karolina Sałdecka, Mariusz Sambor, Jakub Sęczyk, Jakub Skurtys, Aleksander Sławiński, Marta Stachniałek, Aleksandra Suława, Katarzyna Szaulińska, Małgorzata Szczecina, Antonina M. Tosiek, Patryk Zimny
Ocena 4,7
Wiersze i opow... Paweł Bień, Małgorz...
Okładka książki Spis treści Piotr Janicki, Adam Kaczanowski
Ocena 4,5
Spis treści Piotr Janicki, Adam...