Mind Control Sąd Apokalipsy

Sławomir Mirosławski Wydawnictwo: Psychoskok biografia, autobiografia, pamiętnik
Psychoskok
pamiętnik mind control Sławomir Mirosławski sąd apokalipsy zaburzenia psychiczne Psychoskok powieść psychologiczna
biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-02-12

Jeżeli szukasz książki, która odmieni troszkę Twoje patrzenie na świat, to polecam gorąco „Mind Control. Sąd Apokalipsy” Sławomira Mirosławskiego. Jest to książka, a raczej pamiętnik, która opowiada to, co czuła osoba, chora na zaburzenia psychiczne.
Wielkim plusem tej nowej pozycji jest — przede wszystkim — sposób zapisu. Nie są to długie i obszerne rozdziały, które mogą...

więcej mniej