Brzechwa dzieciom

Jan Brzechwa Wydawnictwo: Siedmioróg Seria: Kanon Lektur literatura dziecięca
Siedmioróg
literatura dziecięca
Kanon Lektur

Mam inne wydanie tej ksiazki...

Piękne wiersze dla dzieci. Niektóre znam na pamięć i od czasu do czasu recytuję, ku uciesze dzieciaczków i... dorosłych wychowanych na Brzechwie

Książka mojego dzieciństwa, do której teraz wracam w pracy. Mam do niej ogromny sentyment.

Z tych wierszyków najbardziej mi się podoba "Opowiedział Dzięcioł Sowie". Inne wiersze też są bardzo fajne. Dostałem je w prezencie na 8 urodziny od rodziców :)) .

Piękne wspomnienia z dzieciństwa nie powstają bez tego, co pozostawiamy w głowie najmłodszych. Cieszę się, że moja mama ukazała mi tą pozycję

Czytam dzieciom, wracam do nich bardzo często. Brzechwy w wierszach dla dzieci trudno pokonać. Jest na mojej liście najlepszych w tej tematyce

2019

Cieniutka książeczka znaleziona wraz z innymi w czasie tegorocznych porządków. Króciutka, więc szybko przeczytana. Stare i znane wierszyki i rymowane historyjki, a wciąż uśmiech wywołują. Przeszła ostatecznie w ręce najmłodszego pokolenia.

Najpiękniejsze wydanie wierszy Brzechwy, amen.

Moja ulubona książka z dzieciństwa. Oceniam ją na 11 gwiazdek.Polecam dla dzieci!!

Znam wiele na pamięć a teraz czytam swoim dzieciom

3 010
  • Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Dla dzieci
  • Literatura polska
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Lektury
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Brzechwa dzieciom