Konsekwencje pożądania

Aleatha Romig Wydawnictwo: Pascal Cykl: Consequences (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Consequences
Consequences (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wisniewska
randka porwanie oprawca walka miłość seks namiętność ofiara pożądanie

Okładka książki Dark Fairy Tales Celia Aaron, T.M. Frazier, Karina Halle, Natasha Knight, Cora Reilly, C.J. Roberts, Aleatha Romig, Sierra Simone, Marley Valentine, Skye Warren, Willow Winters
Ocena 6,0
Dark Fairy Tales Celia Aaron, T.M. F...
Okładka książki One More Step Amy Daws, B.B. Easton, LK FARLOW, K.L. Grayson, Colleen Hoover, Devney Perry, Aleatha Romig, Emma Scott, S.M. Soto, Tijan
Ocena 4,7
One More Step Amy Daws, B.B. East...

Jezu..nigdy nie czytałam tak drętwej książki. NIGDY! Poprostu brak słow na bezmyślność bohaterki i zachowanie tego pseudo biznesmena. To było tak głupie, że aż momentami śmieszne. Nie polecam nikomu, a wręcz odradzam. Nie wrócę tu nigdy więcej. Do widzenia, cześć.

Zaczynając spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Niemniej książka zaskoczyła mnie w bardzo pozytywny sposób. Jest niebanalna, trzyma w napięciu i ma bardzo ciekawe zwroty akcji. Bliżej jej do thrillera czy też domestic noir niż klasycznego romansu z zakończeniem "długo i szczęśliwie". Muszę jednak przyznać, że czytałam ją bardzo długo jak na moje standardy. Na pewno nie...

Straszna i niesamowita zarazem. Intryga niezła. Brutalność okropna.

Książka jest tragiczna. Polecam nie zaczynać, nie trafić czasu.

Polecam chodź trzeba naprawde Uważnie czytać żeby sie nie pogubić. Wedlug mnie smutna historia a główny bohater to chory człowiek.

Jakie konsekwencje może pociągnąć za sobą żartobliwa z pozoru umowa, spisana na serwetce? Jak bardzo może zmienić czyjeś życie? I czy z takiej umowy można się wycofać?

O powyższym wkrótce przekonuje się Claire, budząc się w opiewającym w luksusy apartamencie Anthony’ego. Dziewczyna początkowo niewiele pamięta z wydarzeń, które sprawiły, że znalazła się w tym miejscu. Wie...

Na półkach: , , , , ,

Kurcze nawet nie byłam w stanie przeczytać tej książki. Ledwie 30% dałam radę i się poddałam. Tragedia nad tragediami...

Chyba nigdy nie dałam książce jednej gwiazdki. Ta książka jest FATALNA . Nie wiem jak ktoś dał rade ją przeczytać. Styl pisania tragiczny, a narracja dramatyczna. Nie idzie tego czytać. Nic sie w tej książce nie dzieje. Wytrwałam do 40 strony i nie dam rady dalej. Skakanie z wątku na wątek, streszczenia sytuacji , w sumie zaczyna sie czytać tak jakby to był środek...

Z początku trzymająca w napięciu, potem coraz gorzej. Końce nie dotrwałam, choć czytałam poniższe opnie, że warto. Nie sięgnę po następne tomy.

• E-book
  • 2014