Uwolnij mnie

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Połączeni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Free Me
Agnieszka Brodzik
zasady seks uczucia związek erotyka sukces kariera mrok układ miłość

Nudna. Przewidywalna.

Całkiem przyjemna pozycja.

Podobała mi się ! Jestem bardzo ciekawa co będzie dalej ! Polecam!

-1 daje za niektóre niedogrania w zdarzeniach. Poza tym jednym mankamentem jak zwykle Laurelin mnie nie zawiodła :)

"Różnica między tym,
kim jesteś,
a tym,
kim chciałabyś być,
jest to, co robisz"

piekielnie_grzeszne_ksiazki
"Złamaliśmy dzisiaj wiele zasad Gwen.
Zasady są po to, żeby je łamać." Ponieważ nigdy nie potrafiłam oddzielić uczuć od seksu, zawsze zbliżenie coś dla mnie znaczny, lubię obserwowac jak wychodzi to innym, dlatego sięgnęłam po te serię. Gwen i JC, mają swoje...

"Uwikłani" to jedna z moich ulubionych serii i chociaż uważam, że nowa seria "Połączeni" nie ma szans zrównać sie ze swoją poprzedniczką, to też jest niezła.
Pani Paige doskonale potrafi kreować bohaterów. Chemia, która powstaje miedzy nimi przechodzi na czytelnika, przez co historie przeżywany na równo z nimi.
Miło spędzona noc w towarzystwie Gwen i JC

Całkiem przyjemna pozycja. Postać JC mnie zaintrygowała i zdecydowanie lubię takie męskie postacie, jednak przeczytałam już chyba zbyt wiele książek podobnych do tej, iż nie wywołała u mnie efektu: WOW. Lekka i przyjemna w odbiorze, tyle. Wszak, zabrałam się za drugi tom.

Sceptycznie podchodzę do takich książek , ale ta nie była najgorsza , skuszę się na kolejna część.
Sceny nie były przesadzone i jest jakiś wątek :)

Na półkach: , , , ,

Książka raczej przeciętna, choć z fajnym motywem. Jednak muszę stwierdzić, że to jak się zachował JC jest po prostu śmieszne. Ja wszystko rozumiem, ale bez jaj. Gwen uważam za bardzo naiwną i łatwowierną osobę. Ale już się chyba do tego przyzwyczaiłam, bo to bardzo charakterystyczne u Laureline Paige przy tworzeniu postaci, że nie są one zbyt wyszukane i głębokie. Jestem...

Niestety przeciętna, tylko przeciętna. Uwielbiam serię "Uwikłani", a jako że Połączeni to kontynuacja tego cyklu, od razu podstaram się o pierwszy tom. I stwwierdzam, że Laurelin wyczerpuje się chyba wena twórcza.
Gwen i JC pod wględem konstrukcji mentalnych do złudzenia przypominają Alaynę i Hudsona. No ok, może JC nie jest na tyle zadufany w sobie jak ukochany Laynie,...

Dyskusje

• 2019