Uwolnij mnie

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Połączeni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Free Me
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Brodzik
zasady seks uczucia związek erotyka sukces kariera mrok układ miłość

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej 6/10
Za mało rozwinięte "mury" bohaterów. Zero akcji, humoru, sexu sporo ale takiego sobie. Naprawdę średnia ta książka.

Kobieta z traumatyczną przeszłością i tajemniczy twardziel, co to okazuje się być jednak mięczakiem. On i ona umawiają się na coś z założenia nie do zrealizowania. Zbliżenia namiętne są. Ale pojawia się ckliwa nuta uczuć i rozwala układ. Takie trochę na siłę brutalizowanie, traumatyzowanie i nie wiadomo z czego bierze się ta wyznawana otwarcie miłość. Miejscami bardzo mdłe...

Romansidło w stylu Greya z taką ilością orgazmów jaka tylko w takich książkach jest możliwa :) Przewidywalna, ale dałam 6, bo miłośnikom gatunku się spodoba, a do mnie trafiła przez pomyłkę, nie dokończyłam :(

Nudna. Przewidywalna.

Całkiem przyjemna pozycja.

Podobała mi się ! Jestem bardzo ciekawa co będzie dalej ! Polecam!

-1 daje za niektóre niedogrania w zdarzeniach. Poza tym jednym mankamentem jak zwykle Laurelin mnie nie zawiodła :)

"Różnica między tym,
kim jesteś,
a tym,
kim chciałabyś być,
jest to, co robisz"

piekielnie_grzeszne_ksiazki
"Złamaliśmy dzisiaj wiele zasad Gwen.
Zasady są po to, żeby je łamać." Ponieważ nigdy nie potrafiłam oddzielić uczuć od seksu, zawsze zbliżenie coś dla mnie znaczny, lubię obserwowac jak wychodzi to innym, dlatego sięgnęłam po te serię. Gwen i JC, mają swoje...

"Uwikłani" to jedna z moich ulubionych serii i chociaż uważam, że nowa seria "Połączeni" nie ma szans zrównać sie ze swoją poprzedniczką, to też jest niezła.
Pani Paige doskonale potrafi kreować bohaterów. Chemia, która powstaje miedzy nimi przechodzi na czytelnika, przez co historie przeżywany na równo z nimi.
Miło spędzona noc w towarzystwie Gwen i JC

Całkiem przyjemna pozycja. Postać JC mnie zaintrygowała i zdecydowanie lubię takie męskie postacie, jednak przeczytałam już chyba zbyt wiele książek podobnych do tej, iż nie wywołała u mnie efektu: WOW. Lekka i przyjemna w odbiorze, tyle. Wszak, zabrałam się za drugi tom.

1 060
  • 2019