Młoda bez skalpela

Muza
2016-03-02
2016-03-02
Marcin Ring

Książka zwraca uwagę na wiele aspektów które mają pomóc nam nie tylko w zachowaniu młodego wyglądu, ale też zdrowia. Dobrze się czyta tą pozycję. Może jest aż nadto obszerna choć nie wyczerpuje tematu. Polecam gorąco każdemu nie tylko kobietom.

Nie jest to kolejna książka o urodzie, która utrwala przekonania o tym, że w zachowaniu młodości najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja naskórka. Według autorki, sekret młodego wyglądu łączy się z dobrym stanem zdrowia. Daje wskazówki co może powodować starzenie i jak można odwrócić uszkodzenia. Naprawdę polecam,

Od tej pory widzę u ludzi twarz "cukrową" oni naprawdę połykają spore ilości słodyczy a innych rzeczy mniej, bo są szczupli. Twarz "alkoholową" też spostrzegam. Dzięki wiedzy z tej książki uwolniłam się od dorosłego trądziku poprzez wyeliminowanie mleka krowiego ze swojej diety. Radzę teraz młodzieży z trądzikiem z mojej rodziny by sprawdzili na sobie tą drobną eliminację w diecie.

Z twarzy można wiele wyczytać nie tylko uczucia ale i co ci dolega. Chcesz młodo wyglądać? nic prostszego można by się wydawać zacznij zdrowo się odżywiać.
Epidemia XXI to nietolerancja pokarmowa, czasem nie jesteśmy tego świadomi jak dany produkt może nam szkodzić. W książce dowiemy się o typach starzenia twarzy: twarz glutenowa, mleczna, winna a może cukrowa? Według tradycyjnej medycyny chińskiej, na twarzy odbija się wszystko co dzieje się w środku organizmu...Pytań w książce jest wiele, jeszcze więcej przychodzi nam do głowy czytając ją. Ale na wszystko jest odpowiedź. Jest również odmładzający plan odżywiania, produkty które warto wprowadzić do codzienności, witaminy. Przepisy i jadłospis na 4 tygodnie, oraz w praktyce 12-tygodniowy plan.

Więcej na blogu http://kobietywpewnymwieku.blogspot.com/2016/03/moda-bez-skalpela.html

Książka bardzo ciekawa,trzeba przyznać że zawiera dużo cennych informacji na temat urody jak i zdrowia.przyjemnie się czyta.Polecam każdemu.

• Poradniki
  • 2016
  • Dieta/zdrowie
  • 2016

Dodaj cytat z książki Młoda bez skalpela