Kod Leonarda da Vinci

Dan Brown Wydawnictwo: Albatros Cykl: Robert Langdon (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Da Vinci Code
Krzysztof Mazurek
Albatros
muzeum morderstwo symbol powieść amerykańska - 21 w.
Da Vinci Code
Robert Langdon (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Krzysztof Mazurek
muzeum morderstwo symbol powieść amerykańska - 21 w.

Opinie [1 891]

To prawdziwe arcydzieło - milionowa sprzedaż grafomanii opisującej przygody animowanych bohaterów.

Trochę bujda na resorach, ale dobrze się czyta. Inspiruje do dowiedzenia się więcej o miejscach i autentycznych postaciach opisanych w książce.

Nie będę obiektywną bo historia i tajemnice to moja pasja. Połączenie obu to orgazm dla mojego mózgu. Wiele mogę wybaczyć autorowi bo zwyczajnie jego opowieść mnie fascynuje i uwielbiam wracać myślami do miejsc gdzie toczy się akcja a które odwiedziłam (wszystkie z nich!) co dodaje książkom Browna nowego wymiaru. Uwielbiam wyszukiwać opisywane przez niego szczegóły we...

Dawno temu czytałam, ale zostawię opinię, bo ksiązka wciągnęła mnie na tyle, że nie mogłam się od niej oderwać - wartka akcja, przemyślana intryga no i dużo tematów, które mnie intersują. Polecam!

Bardzo wciągająca, wartka akcja, zakończenie trochę jednak mnie zawiodło.

W sumie dobra, wciągająca, choć przeszkadza zbyt duże pierdolnięcie - ponad 100 rozdziałów i prawie każdy kończy się jakimś zwrotem akcji, uderzeniem. Za duże nagromadzenie prostej, ofensywnej emocji. Ale tak to spox.

Od tej właśnie książki rozpoczęłam przygodę z książkami Dana Browna. Wszystko mi się w niej podobało. Książka nadal jest na mojej półce a do filmu również chętnie wracam.

Bardzo ciekawa. Świetnie przedstawieni bohaterowie, wciągająca akcja. Przeczytałam jedynym tchem.

ciekawa historia, wciągająca akcja

Przyjemne czytadło do pociągu.

Dyskusje

54 129