Jesteś za daleko

Nominacja w plebiscycie 2016
Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Rush Too Far
Data 1. wydania:
2014-05-06
Agnieszka Skowron
Pascal
literatura amerykańska miłość namiętność odmiana losu poszukiwanie miłości powieść obyczajowa relacje damsko-męskie relacje rodzinne uczucie
Rush Too Far
Rosemary Beach (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Skowron
Inne

Tu jestem zachwycona tą całą serją jest nieprawdopodobna jest połączeniem seksu romantyzmu a tym bardziej jest inna od wszystkich innych. Polecam z zczystym sumieniem.

19758

Z racji drobnej pomyłki przeczytałam tą część serii jako pierwszą.
Mnie osobiście książka bardzo wciągnęła.
Zakończenie pozostawia niedosyt, tak że nie można doczekać się kolejnej części. Bardzo mi się podoba. Wiele się dzieje.
Polecam

Jesteś za daleko to czwarta juz cześć z cyklu Rosemary Beach.Troszkę się zawiodłam myślałam ze bedzie to dalszy ciąg histori z zycia Blaire i Rusha.A tu niestety powtórka tego co juz czytałam tylko widziana oczami Rusha.
Jak dla mnie nie wniosła nic nowego.

Po przeczytaniu tego tomu historia jest kompletna.
Rush musi stawić czoła swym ambiwalentnym uczuciom. Gdy na progu jego domu staje dziewczyna w potrzebie, dokładnie ta dziewczyna, która od wielu lat jest wrogiem jego siostry, jego rodziny, co powinien zrobić? Czy pomoc Blaire stanie się dla niego wybawieniem czy przysporzy mu tylko więcej kłopotów? Ale jak mógłby odmówić...

Na półkach: , , , , ,

Miłość Rusha i Blaire z męskiej perspektywy.
Rush zasłużył sobie na miano " złego chłopca". Ma wszystko to, czego zapragnie - dom na plaży, luksusowy samochód i grupę dziewczyn, które oddałyby wszystko za choćby jeden romantyczny wieczór z nim. Młody, przystojny i bogaty syn gwiazdy rocka korzysta z tego pełnymi garściami.
Blaire jest młoda, niedoświadczona i delikatna,...

Trochę od końca zaczęłam czytać tą serię, ale zaległości nadrobię.
Z punktu widzenia Rusha ta historia była bardzo interesująca. Ciekawie jest to poznać z punktu widzenia mężczyzny. Takiego mężczyzny jak ON!
Nie wiem jak udało się połączyć niewinną Blaire i szalonego Rusha, ale efekt był obłędny.
Minuty z tą książka były fascynujące, a teraz lecę czytać to z perspektywy Blaire.

Moja pierwsza styczność z tym konkretnym erotykiem zakończyła się w sposób pozytywnym. Uwierzcie mi albo nie, ale gdy dostałam ją od mamy w prezencie kilka lat temu, to sama nie wiedziała, że to erotyk, po prostu mojej mamie spodobała się okładka i rekomendacje książki i mi ją kupiła. "Jesteś za daleko" urzekło mnie zwykła prostotą, wręcz banalnością fabuły. Nie była to...

Jak na fakt, że tą historię już dobrze znamy to miło jest do niej wrócić i przeżyć to jeszcze raz. Niezmiennie świetna Abbi Glines nie zawiodła.

Uwielbiam!!! :)))

Dyskusje