Grając w miłość

Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Take a Chance
Take a Chance
Rosemary Beach (tom 7)
literatura obyczajowa, romans
miłość życie wolność młodość impreza alkohol tragedia

Książka wciąga. Bardzo polecam.

Historia na którą najbardziej czekałam A najbardziej się zawiodłam. Ogólnie we wszystkich częściach dziewczyny są bardzo, ale to bardzo irytujące, ale Harlow przesadziła za bardzo. Nie mogę znieść takiej osoby, która w ciągu godziny jest w stanie dwa razy zakończyć związek bez powodu. Czuje, że w następnej książkce będzie jeszcze gorzej.

Bohaterowie: 7/10
Akcja:7/10
Sposob pisania autorki:8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność 7/10

Polubiłam Granta w jednym momencie, gdy Blaire wycelowała do niego z broni.
Dobrze, że i on dostał swoją historię.

Szkoda tylko, że ten tom zakończył się w tak niespodziewany sposób.
Liczyłam na więcej, ale tym chętniej zabieram się za kolejną część tej podróży :)

20611

Kolejna książka z serii, w której jest pełno miłości, radości, a także łez.
Oczywiście jak pozostałe części pod koniec jest najbardziej szokująca.
Polecam

WOW! Nie spodziewałam się, że losy tej dwójki tak się potoczą. Sekret Harlow wychodzi na jaw. Reakcja Granta naprawdę szokuje... Jak potoczą się losy tej pary? Polecam przeczytać ;)

Najbardziej w tego typu książkach drażni mnie hipokryzja głównych bohaterów.

Bardzo polubiłam Harlow, ponieważ mimo, ze zazwyczaj przebywa sama, to jednak potrafi się obronić i powiedzieć o co jej chodzi a nie chować się po kątach jak robi większość bohaterek.

Natomiast Grant mnie śmieszy. To taki pies ogrodnika - sam nie chce, ale drugiemu nie da. Chodzi mi o sytuację z...

Nie podoba mi się to, że autorka pozwala męskim bohaterom seri na skoki w bok z innymi kobietami.
A główne bohaterki są porządne i spokojne, a na dodatek albo to akceptują albo o tym nie wiedzą ( np. Grant zabawia się z dwiema dzieczynami podczas gdy Harlow o niczym sie nie dowiaduje). Strasznie mnie to irytowało, dlatego taka niska ocena.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To samo miejsce, ci sami ludzie, inny punkt widzenia.
Tym razem możemy poznać bliżej postać Granta, gdyż wcześniej w zasadzie pojawiały się o nim tylko drobne anegdotki, mające wzbudzić naszą ciekawość.
Grant ma problem, duży problem, emocjonalną barierę. Niczego nie boi się tak jak zaangażowania w związek, a później zranienia. Jego dotychczasowe doświadczenia w związkach z...

Historia bardzo wzruszająca, bo dotyczy chorej dziewczyny i jej osamotnienia. Harlow jest córką znanego muzyka i jego jedynej miłości. Relacje rodzinne dziewczyny są jednak tak zakręcone, że postanawia się od nich odciąć, tylko trwać. Do czasu kiedy równie osamotniony i zagubiony chłopak nie trafia jej w oko. Losy Harlow i Granta to nie tylko ich budowanie zaufania do...

Dyskusje

2 079