Szary domek

Katarzyna SzestakNatalia Jabłońska Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci literatura dziecięca
Zielona Sowa
przyjaźń konkurs
literatura dziecięca
Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci
przyjaźń konkurs

Wymarzona, wytęskniona, wydeptana!
Zanim cokolwiek napiszę - chcę was uczulić na to, byście nie dawali się nabrać na cenę tej książki. W internecie można kupić, owszem. Calutki rok. Ludzie perfidnie zarabiają na czymś, co w #biedronka listopadową porą spokojnie można kupić za 9.90pln. A inni płacą pięć razy więcej, plus przesyłka. Wiem, sprawdzałam.
Moja rada - zaznaczajcie...

Szary Domek szuka swojego nowego lokatora. Może będziesz nim właśnie ty?

Naprawdę ciepła, rozgrzewając serce opowieść o małym Szarym Domku. Książka ta jasno pokazuje, że nic tak naprawdę nie jest takie, na jakie wygląda - i że wnętrze niepozornego Szarego Domku wygląda o wiele lepiej niż jakichś tam luksusowych! Bardzo mi się podobała, jest zarówno zabawna, ale i...

Bardzo piękna bajka

Cudowna, ciepła opowieść o przyjaźni.
Zachwycone jesteśmy obie, matka i córka.

Poetycka, mądra, ciepła opowieść, którą chciałabym usłyszeć, będąc dzieckiem.

Cudowna, ciepła książka o przyjaźni i uprzedzeniach. Pięknie i prosto opisana historii poszukiwania przyjaciela.
Dziecko zachwycone. Ja z resztą też:)

Urocza książeczka, polecanko, i to imo nie tylko dla dzieci.

Wielokrotnie czytana i za każdym razem tak samo wzruszająca. Sięga głębin ludzkich uczuć: samotności, przyjaźni, miłości, szczęścia. Napisana prosto, z ogromną dozą ciepła i czułości. Kolorowa, magiczna, mądra.

Niestandardowa, ale piękna literatura dziecięca, porusza tematy brzydoty, zwyczajności, inności, przyjaźni.

Jest jesień, więc na długie szare wieczory najlepsze są bajki. Polecam wam książkę pełną przyjaźni i nadzieji, która jest zarówno dla małych jak i dużych. Ja z moją córeczką co roku jesienią do niej wracamy.

"Szary Domek" to cudowna historia o małym i niepozornym Domku, który "wyrósł jak grzyb po deszczu" w Herbatkowy Miasteczku na ulicy Wietrznej. Na początku nie wzbudzał...

• Dla dzieci
  • 2019