Szary domek

Natalia JabłońskaKatarzyna Szestak Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci literatura dziecięca
Zielona Sowa
przyjaźń konkurs
literatura dziecięca
Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci
przyjaźń konkurs

Jedna z moich dwóch ulubionek piórkowych opowieści. Jest przeurocza! cudna :))

Rewelacyjna książka! Moja 6-letnia córka słuchała jej z wielkim zaciekawieniem. Poza tym to książka z przesłaniem. Gorąco polecam.

Cudo! Taka zachwycająca, emocjonalna i inna niż wszystkie!

"Szary domek" to książka o przyjaźni. Ksiażka napisana w bardzo pomysłowy sposób. Książka ta bardzo poruszyła mnie, mojego syna doprowadział raz do łez. Warto sięgnoć po tę książkę, pocztać razem z dzieckiem, a potem porozmawiać. Gwarantuję, że rozmowa z dziećmi po lekturze będzie ciekawa.

Cudowna i ciepla książka, napisana pięknym językiem. Na pewno nie raz bedzie czytana.

Piękne ilustracje i całkiem mądra historia do poczytania dzieciom. Co ważne nie atakuje propagandą z żadnej strony.

Wymarzona, wytęskniona, wydeptana!
Zanim cokolwiek napiszę - chcę was uczulić na to, byście nie dawali się nabrać na cenę tej książki. W internecie można kupić, owszem. Calutki rok. Ludzie perfidnie zarabiają na czymś, co w #biedronka listopadową porą spokojnie można kupić za 9.90pln. A inni płacą pięć razy więcej, plus przesyłka. Wiem, sprawdzałam.
Moja rada - zaznaczajcie...

Szary Domek szuka swojego nowego lokatora. Może będziesz nim właśnie ty?

Naprawdę ciepła, rozgrzewając serce opowieść o małym Szarym Domku. Książka ta jasno pokazuje, że nic tak naprawdę nie jest takie, na jakie wygląda - i że wnętrze niepozornego Szarego Domku wygląda o wiele lepiej niż jakichś tam luksusowych! Bardzo mi się podobała, jest zarówno zabawna, ale i...

Bardzo piękna bajka

Cudowna, ciepła opowieść o przyjaźni.
Zachwycone jesteśmy obie, matka i córka.

Dyskusje

• Dla dzieci