Mój Wigilijny Stół

KP Kinga Paruzel
Wigilia Boże narodzenie Przepisy kulinarne blog Masterchef
kulinaria, przepisy kulinarne
Wigilia Boże narodzenie Przepisy kulinarne blog Masterchef

Święta Bożego Narodzenia są moimi ulubionymi świętami. Klimat, choinka oraz prezenty wprawiają mnie w dobry nastrój. A na dodatek wigilijny stół pełen smakołyków. Właśnie! Nie na dodatek, ale przede wszystkim! W ebooku blogerki Kingi Paruzel znajdziemy bardzo proste przepisy na naprawdę smaczne wigilijne dania. Bez wymyślnych składników i trudnych kulinarnych terminów....

Przepisy wydają się proste w wykonaniu. Zdjęcia stanowią piękną oprawę ebooka. Spodobały mi sie przepisy na ryby. W kwestii wypieków dużo jest pierników, za którymi akurat nie przepadam.

• E-Books
  • Kulinaria