Mój Wigilijny Stół

42 min.
Wigilia Boże narodzenie Przepisy kulinarne blog Masterchef

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Święta Bożego Narodzenia są moimi ulubionymi świętami. Klimat, choinka oraz prezenty wprawiają mnie w dobry nastrój. A na dodatek wigilijny stół pełen smakołyków. Właśnie! Nie na dodatek, ale przede wszystkim! W ebooku blogerki Kingi Paruzel znajdziemy bardzo proste przepisy na naprawdę smaczne wigilijne dania. Bez wymyślnych składników i trudnych kulinarnych terminów. Przepisy dla każdego - nawet osób które w kuchni zazwyczaj robią tylko herbatę. Wspaniała oprawa graficzna tylko zachęca do podjęcia wyzwania i próby przygotowania wspaniałych dań. Ja na pewno spróbuję!

Jest tylko jeden mały minusik - chciałoby się więcej przepisów!

Przepisy wydają się proste w wykonaniu. Zdjęcia stanowią piękną oprawę ebooka. Spodobały mi sie przepisy na ryby. W kwestii wypieków dużo jest pierników, za którymi akurat nie przepadam.

Dodaj cytat z książki Mój Wigilijny Stół