Sztuka bycia sobą. O potencjale człowieka

Leo Buscaglia Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Personhood
2014-01-01
2007-01-01
Anna Lasocka-Biczysko
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Personhood
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-01-01
Anna Lasocka-Biczysko

To jest takie proste, czemu ja Ciągle zapominam o tym aby zwyczajnie żyć, o tych intuicyjnych zasadach. Powinnam to sobie wbić do głowy raz na zawsze, życie to moja powieść, oby była ciekawa, abym była z niej zadowolona nie może być nudna. To znaczy czasami i taka powinna być, ale musi też mną trochę powywijać. Pięć kroków zrobię tańcząc, dwa się wrócę, potem z rozbiegu i...

Jeśli ktoś lubi filozoficzne pytania i chce się dowiedzieć czegoś o religiach świata. ta książka jest dla Was. Książka o nas samych jakimi ludźmi jesteśmy.
"Przecież celem życia jest to, by je przeżywać, by rozsmakować się w przeżywanych doświadczeniach, by ochoczo i bez lęku sięgać po coraz nowsze i świeższe doznania." Eleanor Roosevelt

Jest to książka o potencjale...

Tak straszny pseudointelektualny bełkot, który ma nas "zainspirować" i "zmienić", że aż przykro. Liczyłam na pouczającą lekturę, dostałam coś gorszego niż głupie artykuły motywujące na stronach internetowych dla 12-latek. Duży zawód.

• Poradniki
  • Psychologia