Pokochaj siebie

Wayne W. Dyer Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Your Erroneous Zones
2012-06-01
1994-01-01
Marian J. Waszkiewicz
autopsychoterapia samorealizacja
Your Erroneous Zones
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2012-06-01
Marian J. Waszkiewicz
autopsychoterapia samorealizacja

Książka jest dobra.
Jest dobra przede wszystkim dla osób, które zaczynają swoją drogę do pokochania siebie. Wszystko co trzeba wiedzieć na początek.
Każdy rozdział prezentuje sferę za którą warto się "zabrać" w drodze do pojednania się ze sobą.

Bardzo dobra książka o fałszywych przekonaniach i postawach które nas ograniczają oraz okazleczają czy okradają.

Chociaż nie zgadzam się ze wszystkich co autor pisze w tej książce to jest to dobra pozycja do przeczytania.

Przychodzę do Was dzisiaj z recenzją książki, która na rynku jest od parunastu lat. A ilość sprzedanych egzemplarzy jest imponująca 35000000.
Jej nowe wydania to tylko znak jak bardzo jest popularna.
Jej autor jest znanym amerykańskim psychoterapeutą, który pomaga osiągnąć i szczęście ludziom na całym świecie.
Książka zachęca do zastanowienia się nad sobą. Do tego jak...

Przeczytałem wiele książek ale ta jest bezcenna ! Konieczna jako prezent na 18 dla każdego bo to wiedza niezbędna do życia. Jedna z niewielu książek która ma powyżej 90 % mięcha i nie jest napisana dla kasy. Czytając ją ma sie wrażenie jakby ktoś chodził za nami 24h na dobę i opisywał... Potem mamy gotową receptę z opisem dlaczego robimy tak a nie inaczej, jak to zmienić,...

Dzięki tej książce zajrzałam w głąb siebie. Usprawiedliwiłam krzaczaste myśli, uwolniłam się od złości, puściłam wolno przeszłość. Poczułam się na nowo człowiekiem bez wad. Warto sobie sprezentować taką dawkę energii i zajrzeć czasem głębiej do swego serca. Super książka, polecam każdemu!

Książka przypomina dla mnie zbiór one linerów pogrupowanych w kilka rozdziałów. Trzeba być takim, robić to itd. Nawet jeżeli to co pisze autor jest prawdą to jest to bardzo spłycone podejście do ciekawego tematu podane w mało atrakcyjnej formie.

Super książka, która już od pierwszych stron zachęca do rozmyśleń nad sobą.

Autor wyczerpująco opisuje szereg uczuć i sfer życia człowieka, które całościowo przekładają się na postrzeganie i akceptacje siebie. Rozdziały zawierają przykładowe zachowania czy historie osób, które w łatwy sposób można odnieść do własnych spostrzeżeń i doświadczeń. Również zawarte są "korzyści" psychologiczne, które w jasny sposób wyjaśniają dlaczego człowiek tak...

Dyer - Pokochaj siebie
Nie, to nie jest egoistyczna książka aby wpadać w samo zachwyt. Jest bardziej złożona. To poradnik w którym można odkryć schemat postępowania większości społeczeństwa. Pokazuje w jaki sposób możemy być manipulowani. I jak bardzo sugerujemy się opinią matki, sąsiada, męża, czy szefa. Przekładając swoje szczęście w szukaniu aprobaty u innych. I w tym...

Myślę, że każdy z jakimś problemem nt. myślenia o sobie znajdzie w tej książce, sposób na jego rozwiązanie.
Polecam

Dyskusje