Pokochaj siebie

Okładka książki Pokochaj siebie
Wayne W. Dyer Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Your Erroneous Zones
2012-06-01
1994-01-01
Marian J. Waszkiewicz
autopsychoterapia samorealizacja

więcej Więcej

To jedna z nielicznych psychologicznych książek, która podniosła mnie na duchu. Dzięki niej mogłam dowiedzieć się, co zrobić, aby być w pełni szczęśliwą. Daje wiele do myślenia, a przede wszystkim otwiera oczy na wiele życiowych aspektów, które spędzają nam sen z powiek. Naprawdę polecam przeczytać, a później wracać do niej w kryzysowych chwilach.

ta książka zmieniła moje życie, otworzyła mi oczy, uświadomiła, że żyję złudzeniami. Polecam każdemu!
Trzeba w końcu zacząć siebie kochać.

W książce są informacje, z którymi zgadzam się i popieram. Jednocześnie znajdują się takie, z którymi nie zgadzam się, ponieważ uważam, że mogą być szkodliwe dla niektórych odbiorców. Książka nie zmieniła mojego myślenia i sposobu bycia. Jakbym sięgnęła po nią parę lat temu, to myślę, że szybciej zrozumiałabym niektóre rzeczy.

Polecam z całego serca. Jedna z nielicznych książek o których mogę powiedzieć, że naprawdę wpłynęła na moje życie. Dużo przydatnych wskazówek jak pozbyć się czynności, które blokują w nas pewność siebie i żyć pełnią życia. Warto czytać z przerwami między rozdziałami, by dać sobie czas na refleksje i wprowadzenie nowych nawyków w codzienne życie. Na pewno będę do niej wracać.

Książka jest wspaniałym przykładem poradnika fałszywego rozwoju. Może 40 lat temu była hitem, ale obecnie powoduje tylko zażenowanie. Jej milionowa sprzedaż, w dniu dzisiejszym jest chwytem marketingowym bo większość egzemplarzy sprzedała się dawno temu i jej filozofia już dawno się zdewaluowała. Czemu? Już jej główne założenie jest błędne bo sugeruje że jest z nami coś nie...

Dobra książka o mindsecie, ale zawiera kilka szkodliwych z perspektywy czasu wskazówek, reszta w porządku.

Wybitna, wspaniale pokazuje docelowy mindset do którego warto dążyć.

Jedna z ważniejszych książek w moim życiu. Będę do niej wracać.

Nie potrafię jednoznacznie ocenić książki. Z jednej strony jest w niej sporo wartościowych treści, z drugiej odniosłam wrażenie, że są też treści szkodliwe (np. tłumienie gniewu lub koncepcja istnienia ludzi bez wad).

Książka jest dobra.
Jest dobra przede wszystkim dla osób, które zaczynają swoją drogę do pokochania siebie. Wszystko co trzeba wiedzieć na początek.
Każdy rozdział prezentuje sferę za którą warto się "zabrać" w drodze do pojednania się ze sobą.

1 370
  • Psychologia