Męskość - nowe spojrzenie

Steve Biddulph Wydawnictwo: Rebis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
New Manhood
978-83-7510-852-1
Agnieszka Jacewicz
Rebis
Psychologia męskość
New Manhood
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7510-852-1
Agnieszka Jacewicz
Psychologia męskość

Bardzo dobra książka zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ukazuje wiele ogólnych i współczesnych problemów. Uczy jak odnaleźć sens życia i dobrze rozumianej męskości. Dużo konkretnej wiedzy i sposobów działania.

W dalszej części autor bardziej opowiada o swoim podejściu. Nie przeszkadza to podczas czytania, ale jednak odbiega od tytułu książki.

Jedna z książek, która zmieniła moje życie. Zawsze byłem przekonany, że moje relacje z ojcem są wyjątkowo specyficzne... tak jak 90% innych mężczyzn ;).

Po lekturze tej książki naprawiłem relację ze swoim ojcem. Zaczęliśmy rozmawiać bez kłótni, a nawet sam zaczął do mnie dzwonić.

Nauczyłem się budować relację z kobietami, moja żona twierdzi, że to książka to była jedna z...

Książka w bardzo dobry sposób odnosi się do relacji z ojcem. Opisuje jak naprawić tę relację i otworzyć się na własne życie.

Polecam!

"Męskość nowe spojrzenie" to książka, która ukazuje nam cechy prawdziwego, dojrzałego mężczyzny. "Męskość nowe spojrzenie" to nie tylko pozycja dla mężczyzn, ale również dla kobiet.

Na przestrzeni lat, wiele zmieniło się w męskości teraźniejszych, obecnych wśród nas mężczyzn. Czasy, które często zmuszają nas do wyrzeczeń lub przyjmowania na siebie sprzecznych cech i...

Bardzo dobra książką otwierająca oczy na męskość. Dobra pozycja dla szukających swojego miejsca w życiu.

Niestety książka bardzo nierówna. Pierwsza połowa jest rewelacyjna. Traktuje o relacjach z ojcem, związkach, dorastaniu i poszukiwaniu tożsamości. Tą część powinien przeczytać każdy facet. Prostym językiem i w ciekawy sposób wyjaśnia czym jest męskość i w jaki sposób przejawia się dojrzałość. Ale tak naprawdę tytuł książki jest adekwatny tylko dla jej pierwszej połowy. W...

• Chcę w prezencie
  • Męskość