Miłość. O sztuce okazywania uczuć

Leo Buscaglia Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Love
Ewa Wojtych
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Love
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ewa Wojtych

Jest to seria wykładów Leo F. Buscaglii, który w bardzo ciekawy sposób opowiada o miłości nie tylko do drugiego człowieka, lecz także do samego siebie, o poczuciu własnej wartości.
Od razu spodobał mi się styl autora, pełen chwytających za serce anegdotek 🥰 oraz błyskotliwego poczucia humoru 😉 Warto poświęcić chwilę tej małej książeczce.

Bardzo lubię książki Leo F. Buscaglia mam chyba wszystkie wydane w Polsce. Niestety ta akurat do końca mnie nie zachwyciła. Super pomysł i gratuluję odwagi bo jak prowadzić wykłady z miłości? Jak ją uchwycić? Jak każdy człowiek pojmuje ją z osobna. Każda zapewne osoba, a zwłaszcza mówię w swoim imieniu nie wiem sama jak ją pojąć i może dlatego jakoś do mnie nie trafia, ale...

Pierwsza książka w nowym roku, na pewno nie ostatnia.Bardzo ciekawe spojrzenie na pojęcie miłości. Nie jest to rozprawa filozoficzna, wykład uczelniany, "profesjonalne podejście" do pojęcia miłości, lecz na pewno w pewnym stopniu otwiera "klapkę" w umyśle. Bardzo szybko i przyjemnie się ją czyta, dużo odniesień do życia realnego, dużo ciekawych przykładów. Po prostu polecam...

• Kupić
  • Psychologia