Atlas drzew i krzewów polskich

Okładka książki Atlas drzew i krzewów polskich
Marek KosińskiRenata Krzyściak-Kosińska Wydawnictwo: Publicat popularnonaukowa
popularnonaukowa
Publicat
2014-09-10
2014-09-10
drzewa krzewy Polska roślinność dendrologia

Okładka książki Ekosystemy wodne Białowieskiego Parku Narodowego Mikołaj Adamczyk, Eugeniusz Biesiadka, Maciej Bonk, Irena Borzęcka, Paweł Buras, Elżbieta Dumnicka, Monika Eliasz-Kowalska, Anna Godlewska, Dorota Gusta, Małgorzata Kłonowska-Olejnik, Alicja Konopacka, Paweł Koperski, Renata Krzyściak-Kosińska, Janusz Ligięza, Tadeusz Namiotko, Mirosława Orłowska, Mariusz Pełechaty, Agnieszka Pociecha, Paweł Prus, Bronisław Szczęsny, Jacek Szlakowski, Grzegorz Marek Tończyk, Elżbieta Wilk-Woźniak, Wiesław Wiśniewolski, Agata Z. Wojtal, Katarzyna Zając
Ocena 0,0
Ekosystemy wod... Mikołaj Adamczyk, E...
Okładka książki Żubrowe rady na leśne eskapady. Las dla tych, którzy mają mało czasu Wojciech Adamowski, Joanna Bober, Katarzyna Daleszczyk, Elżbieta Jabłońska, Renata Krzyściak-Kosińska, Anna Kujawa, Paweł Pawlaczyk, Albin Pawłowski, Lech Pietrzak, Marcin Piotr Sielezniew, Karol Zub
Ocena 6,0
Żubrowe rady n... Wojciech Adamowski,...
Okładka książki Skarby Polski Marek Kosiński, Renata Krzyściak-Kosińska
Ocena 0,0
Skarby Polski Marek Kosiński, Ren...

Niestety w książce brakuje fotografii/szkiców liści i cech charakterystycznych drzew i krzewów co pomogłoby w rozpoznawaniu w przyrodzie, po opisie paru roślin z sercowatymi liśćmi nie porafiłabym ich wciąż rozróżnić będąc laikikiem. Myślę że wymagałaby dopracowania

Dodaj cytat z książki Atlas drzew i krzewów polskich

Ciekawostki historyczne