Teatr Śląski im.St.Wyspiańskiego w Katowicach 1949-1992

Okładka książki Teatr Śląski im.St.Wyspiańskiego w Katowicach 1949-1992
Andrzej Linert Wydawnictwo: film, kino, telewizja
film, kino, telewizja

Rzetelne opracowanie historyczne, posiada wiele zestawień materiałów źródłowych,szeroką bibliografię recenzji oraz innych opracowań. Noty biograficzne artystów i kalendarium premier z pełnymi obsadami są bezcennymi źródłami wiedzy dla każdego badacza.

Dodaj cytat z książki Teatr Śląski im.St.Wyspiańskiego w Katowicach 1949-1992