Libraries

Data 1. wydania:
2011-01-01
angielski
biblioteki książki albumy

To album z kilkoma pięknymi zdjęciami, całość jest jednak nieco rozczarowująca. Tzn mamy poczucie obcowania z pięknymi wnętrzami, z piękną książką (samo zdjęcie okładkowe jest zdjęciem zdecydowanie najpiękniejszym) ale gdyby ktoś liczył na to, że znajdzie zdjęcia z najpiękniejszych, najbardziej niezwykłych bibliotek Świata to się rozczaruje.

Moja recenzja na: http://abdita.booklikes.com/post/1284986/candida-hofer-umberto-eco-libraries

Dodaj cytat z książki Libraries