Garfield. Myszołap

9788375682083
Siedmioróg
literatura dziecięca
9788375682083

Łapanie myszy to trudna i wyczerpująca sztuka dla normalnego kota. Dla Garfielda to betka ;)

Syn (5,5 lat) zachwycony. Czytaliśmy na wczasach (kilka razy pod rząd) i podobało nam się. Mi też się podobała. No może po 5 razie już trochę mniej, ale i tak fajna.

Kto z Was nie zna zabawnego kota Garfielda? Podejrzewam, że albo jest to jeden z Waszych ulubieńców dzieciństwa, albo kot, którego dopiero poznajecie, i już wiecie, że ogromnie go polubicie.
Garfielda znamy z książek, z filmów lub z bajek. Ten kot zawładnął całym światem filmowym i książkowym. Zresztą trudno się dziwić. Jest to bardzo zabawny kot, który ma swój charakter i...

Koty to dość specyficzne zwierzęta: nie chcą się nikogo słuchać, mają własne zdanie, chadzają własnymi drogami, kochają się lenić, są wybrednymi smakoszami i pozwalają się wielbić. Z tego powodu wszelkie książki o nich są pełne tej zadziornej osobowości. Taka właśnie jest kolejna część przygód Garfielda wcielającego się w rolę Myszołapa. Nie ma nic gorszego niż zmuszanie...

Znacie kota o imieniu Garfield? Jeśli tak, to już wiecie dlaczego tą pozycję literacką kwalifikuję dla grupy od sześciu lat wzwyż.
Moja córka lubi czasem obejrzeć bajkę o tym leniwym wielbicielu lazanii. Jednak sytuacje w niej pokazywane, nierzadko uważam za nieodpowiednie dla niej. Ci z Was, którzy znają leniwego kota Garfielda wiedzą, że jest on kotem specyficznym :)...

• Dziecionkowe
  • Dla synków
  • Czytane córci
  • Przeczytane z synkiem :)

Dodaj cytat z książki Garfield. Myszołap