Anegdoty z naszej floty

książki morskie anegdoty
powieść historyczna
książki morskie anegdoty

Dziesięć w skali Beauforta

Los marynarza to nie tylko rum i gorące kobiety. To przede wszystkim ciężka praca, która obfituje w te pierwsze czynniki, racząc tymi drugimi trochę rzadziej. Najczęściej skupiamy się na tych radosnych stronach ich pracy, pomijając zupełnie te mroczniejsze i straszniejsze aspekty, bo przecież ten kto nie boi się morza jest bezbrzeżnym głupcem....

• Polska
  • Zrecenzowane
  • Marynistyka
  • Komunikacja
  • Historia
  • Morskie i odkrycia

Dodaj cytat z książki Anegdoty z naszej floty