The Maze Runner Files

James Dashner Wydawnictwo: Delacorte Press Cykl: Więzień Labiryntu (tom 3.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Delacorte Press
więzień labiryntu the maze runner
Więzień Labiryntu (tom 3.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
więzień labiryntu the maze runner

Od dzisiaj zaczynam tłumaczyć rozdziały, zapraszam!

Mam problem z tomami "połówkowymi". Zawsze wydają mi się traktowane po macoszemu, ciężko jest mi nie czytać ich "po łebkach". I tym razem było podobnie... Treści przeplatane wycinkami z gazet chyba wyłącznie po to, żeby nabić liczbę stron. Bardzo mało treści - można by jej "upchnąć"znacznie więcej w takiej objętości. Słabiutko.

Najlepsze są oczywiście przechwycone wiadomości, ale ulotka i artykuł z gazety. Bardzo fajny dodatek i choć nie jestem super fanem serii bardzo mi się podoba pomysł no i w końcu samo WICKED jest tym co utrzymuje mnie w czytaniu całej serii :) Polecam

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia