Pamięć kryształu

Félix Molitor Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Eventus Seria: Literatura najmniejszych krajów Europy poezja
Mémoire de cristal
poezja
Józef Łaptos
Literatura najmniejszych krajów Europy
literatura luksemburska poezja luksemburska

Lubię wyszukiwać książki pisane przez autorów pochodzących z mało znanych krajów. Widząc tomik poezji napisany przez luksemburskiego autora od razu skusiłem się na zakup. Niestety, kupiłem kota w worku. Albo autor jest nieprzeciętnym grafomanem, albo tłumacz miał wyjątkowo zły dzień. Żeby nie być gołosłownym przytoczę kilka "perełek":

- ukąszenie niebytu
- pępowina...

• 2015
  • Literatura luksemburska

Dodaj cytat z książki Pamięć kryształu