Kup teraz - 3 oferty w cenie od 23.03 zł do 27.99 zł

Bogowie i Wojownicy. Oko Sokoła

Michelle Paver Wydawnictwo: Wilga Cykl: Bogowie i wojownicy (tom 3) literatura młodzieżowa
Gods and Warriors. The Eye of a Falcon
2015-11-04
2015-10-21
Małgorzata Koczańska
Wilga
Gods and Warriors. The Eye of a Falcon
Bogowie i wojownicy (tom 3)
literatura młodzieżowa
2015-11-04
Małgorzata Koczańska

Dobra część. Tym razem jest nieco mroczniej i spokojniej. Hylas trafia na wyspę Kefiru, wyspę z której pochodzi Pirra. Wyspa jest ogarnięta zarazą do tego na wyspie panuje ciężka zima.

Początkowo trochę się bałem że ten tom nie będzie tak fajny jak poprzednie, ale jak się okazało to nadal świetna powieść przygodowa, która trzyma poziom wcześniejszych części. W...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Oko sokoła" to trzeci tom serii "Bogowie i wojownicy" Michelle Paver, pisarki znanej z "Kronik pradawnego mroku", której nie czytałam. Więc nie mam odniesienia, co pewnie jest plusem.
Pierwsza część tej konkretnej serii(mającej zmieścić się z pięciu książkach) wpadła w moje ręce kawał czasu temu i nie pamiętam co się tam dokładnie działo.
Kiedy jakiś miesiąc temu wpadł mi...

Jestem ciekawa zakończenia tej serii czekam z niecierpliwością.

• Michelle Paver
  • Chcę w prezencie