Przewodnik po świecie herosów

Rick RiordanMary-Jane Knight Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy fantastyka, fantasy, science fiction 148 str.
Percy Jackson & the Olympians: The Ultimate Guide

Galeria Książki
fantastyka, fantasy, science fiction
herosi półbogowie mitologia

Kup książkę

Przewodnik po Świecie Herosów - niezwykle udana książka stanowiąca dodatek do pierwszej z serii wielkiego Ricka Riordana. W książce tej Rick Riordan i Mary-Jane Knight łączą swe siły, aby uczynić świat wykreowany przez starszego skrybę Obozu Herosów bardziej usystematyzowanym i bezpieczniejszym dla wszystkich nowych herosów. Zawarte w niej informacje pomogą zapewne nie...

Ładnie wydana książka zawierająca najważniejsze informacje o świecie herosów i mitologii.

Warta uwagi, chociaż nie jestem wielką fanką oprawy graficznej.

Przepięknie wydany dodatek do Perciego Jacksona... Okładka, która się mieni jest jedną z moich ulubionych :)

Interesujące wprowadzenie do historii mitycznych bogów, stworów i innych potworów. Bardzo fajny dodatek do serii o młodym herosie Percy'm Jacksonie. Lektura obowiązkowa dla każdego fana ww. serii.

Przewodnik jako książka jest świetna. Polecam ją szczególnie dla osób, które zaczynają przygodę z Percym, ponieważ w przewodniku znajdują się opisy postaci mitologicznych, które pojawiają się książkach.

Dzięki temu przewodnikowi jestem przygotowana do walki z potworami, a nawet bogami i tytanami. Wiem jak używać bejsbolówki Annabeth. A nawet dowiedziałam się kto jest dla kogo kim w rodzinie bogów (co jest wielkim wyczynem). Jeśli czujecie w sobie choć odrobinę krwi bogów w żyłach i chcecie przetrwać to zdecydowanie potrzebujecie przeczytać tą książkę.

Takie sobie

Podsumowanie serii, bardzo prymitywny poziom. Nic odkrywczego, jeśli nie było w książce, to na pewno na lekcjach języka polskiego o starożytności. Fajne obrazki.

Cieniutki przewodnik i bardzo dobry. Krótkie i zwięzłe opisy, ale przed wszystkim te ilustracje. Są piękne na jedną patrzyłam z dobre 5 minut bez przerwy. Fajny dodatek i akurat na przypomnienie sobie niektórych rzeczy, jak się czyta OH po dwóch latach od PJ naprawdę przydatny. Mi pomógł.

Bardzo przyjemna pozycja, porządkująca informacje pojawiające się w serii. Polecam!

Dyskusje

1 370
  • Chcę w prezencie
  • Rick Riordan
  • Rick Riordan
  • Fantastyka
  • Do kupienia
  • 2013

Dodaj cytat z książki Przewodnik po świecie herosów