Kruki Odyna

Okładka książki Kruki Odyna
Kelley ArmstrongMelissa Marr Wydawnictwo: Wilga Cykl: Kroniki Blackwell (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Kroniki Blackwell (tom 2)
Odin’s Ravens
Wilga
2016-07-20
2016-07-20
Data 1. wydania:
2014-05-13
bogowie apokalipsa mitologia mitologia nordycka

więcej Więcej

dziadek mata jest zły

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moje serce płacze, ponieważ w Polsce nie wydali tomu trzeciego y.y w wydawnictwie powiedzieli, że nie mają tego w planach. Ja muszę wiedzieć co dalej!

Super !!

Zaczynając czytać tą część nie do końca pamiętałam co działo się 1. części książki, część rzeczy mieszała mi się też z Magnusa Chase'a, w końcu i to i to związane jest z bogami nordyckimi. Jednak nie przeszkadzało mi to w lekturze. Książka podobała mi się i z chęcią sięgnę po trzecią część. Polecam =)

Zdecydowanie lepsza od 1 części

Kiedy kończyłam Wilki Lokiego nie spodziewałam się, że tak szybko będzie mi dane przeczytać kontynuację Kronik Blackwell. O dziwo, nie naszły mnie żadne obawy przed dalszymi losami Matta, Fena i Laurie. Podeszłam do książki tak samo, jak zakończyłam początek historii, bardzo entuzjastycznie i z...

• Fantastyka
  • 2018