Kruki Odyna

Kelley ArmstrongMelissa Marr Wydawnictwo: Wilga Cykl: Kroniki Blackwell (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Odin’s Ravens
Data 1. wydania:
2014-05-13
Wilga
Mitoligia Mitologia nordcycka bogowie apokalipsa
Odin’s Ravens
Kroniki Blackwell (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Mitoligia Mitologia nordcycka bogowie apokalipsa

dziadek mata jest zły

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moje serce płacze, ponieważ w Polsce nie wydali tomu trzeciego y.y w wydawnictwie powiedzieli, że nie mają tego w planach. Ja muszę wiedzieć co dalej!

jak mogli nie wydać 3 części?!

Super !!

Zaczynając czytać tą część nie do końca pamiętałam co działo się 1. części książki, część rzeczy mieszała mi się też z Magnusa Chase'a, w końcu i to i to związane jest z bogami nordyckimi. Jednak nie przeszkadzało mi to w lekturze. Książka podobała mi się i z chęcią sięgnę po trzecią część. Polecam =)

Zdecydowanie lepsza od 1 części

Kiedy kończyłam Wilki Lokiego nie spodziewałam się, że tak szybko będzie mi dane przeczytać kontynuację Kronik Blackwell. O dziwo, nie naszły mnie żadne obawy przed dalszymi losami Matta, Fena i Laurie. Podeszłam do książki tak samo, jak zakończyłam początek historii, bardzo entuzjastycznie i z...

Dyskusje

• Fantastyka