Jedyny pirat na imprezie

The Only Pirate at the Party
biografia, autobiografia, pamiętnik
Jerzy Bandel
Jerzy Bandel pamiętnik YouTube popularność sukces blogerka skrzypaczka muzyka

Ciekawa, smutna, wesoła, inspirująca i wciągająca. Miło było się dowiedzieć czegoś więcej o Lindsey jako o osobie nie tylko artystce.

Niby biografia, niby pamiętnik a tak naprawdę świetna opowieść na faktach ;) Ciekawie napisana książka, nie tylko dla fanów Lindsey, bardzo przyjemnie się ją czyta.

Hah, od czego by tu zacząć?
Lindsey raczej nie muszę przedstawiać, zrobił to za mnie opis z tyłu książki. Ale w skrócie - amerykańska skrzypaczka, piosenkarka, tancerka, która lubi eksperymentować łącząc różne gatunki muzyczne, co widać i czuć. I według mnie - robi to świetnie. Część...

Znacie może Lindsey Stirling? Nie? To musicie koniecznie obczaić! Ta dziewczyna to genialna skrzypaczka, ale nie taka zwykła skrzypaczka, tańczy i gra jednocześnie! Skrzypce kojarzą się Wam tylko z muzyką klasyczną? Pora to zmienić! Lindsey stara się eksperymentować, łącząc granie na skrzypcach razem z hip-hopem oraz dubstepem. Chociaż znałem muzykę Lindsey przed...

Nie jest to typowy pamiętnik, co może sugerować opis. Bardzo ciekawa, niebanalna i inspirująca.

Błędy w polskim tłumaczeniu (porównywałam z angielskim oryginałem). Sens niektórych sytuacji jest całkowicie zmieniony, bo tłumacz inaczej zrozumiał jakieś słowo. Za to treść bardzo ciekawa i niebanalna. Nie jest to typowy pamiętnik, co może sugerować opis.
Angielski oryginał oceniam na 8.

Nie mogę oceniać czyjegoś życia.
Za to mogę się nim inspirować.
Dla artystów, którzy jeszcze za mało wierzą, poznanie tej historii uznaję za obowiązkowe. Na każdy rodzaj sztuki niezmiennie jest dużo miejsca.
Dzięki, Lindsey.

Przyjemna książka, pisana z pewnym dystansem do doświadczeń Lindsey. Czyta się lekko a sama treść jest dosyć interesująca. Polecam ;)

Lindsey poznałam podczas gali Echo 2014, gdy wygrała swoją pierwszą statuetkę i mnie zainteresowała. Nie zaczęłam jej słuchać, bo chociaż uwielbiam skrzypce, na których gra, nie do końca leży mi elektroniczny podkład, który wykorzystuje w swoich utworach. Mimo to zapadła mi w pamięć i gdy jakiś czas później Lzzy Hale z Halestorm nagrała razem z nią piosenkę, od razu...

Od dawna jestem fanką Lindsey Stirling. Uwielbiam ją nie tylko za muzykę jaką tworzy, ale również za to jaką jest osobą. Nie mogłam się doczekać przeczytania jej książki i nie zawiodłam się na niej. Niezwykle inspirująca, pełna optymizmu i humoru typowego dla Lindsey. Dzięki niej nauczyłam się patrzeć inaczej na pewne rzeczy, a przede wszystkim nauczyłam się, że z...

Dyskusje

• 2018