Slow fashion. Modowa rewolucja

Znak Literanova
moda slow fashion zakupy ubrania
poradniki
moda slow fashion zakupy ubrania

Zawsze gdy czuję że mam za dużo i nie mam się w co ubrać wracam do tej książki jak bumerang. Pomaga, bardzo!

Nie wiem dla kogo to jest książka. Porady są niezwykle oczywiste (jeśli tylko ktoś nie żyje pod kamieniem). Mięsa jak na lekarstwo. Dzięki bogini nie skusiłam się na drugie wydanie własnym sumptem autorki :)

Lekka i przyjemna!!!

Super! Moja druga książka autorki po slow life. Bardzo przyjemnie się czyta i daje do myślenia. Czas na porzadek w mojej szafie 😊 i głowie 😉

Dla wszystkich, którzy nie tylko chcą zorganizować swoją szafę, znaleźć swój styl ale także dowiedzieć się o różnych rodzajach materiałów oraz wskazówkach podczas zakupów. Książka otwiera oczy, daje do myślenia i naprawdę potrafi pomoc w stworzeniu szafy idealnej dla nas. Będę do książki wracać, jestem nią zachwycona. Uporządkowała moją wiedzę na temat rynku odzieżowego i...

Pierwsza połowa książki - ciekawa, dużo porad.
Druga połowa - nudna, powielanie informacji.

Po prostu rewelacja!

Modowa rewolucja? Stanowczo nie! Treść dość oczywista, oklepana, brak pogłębienia tematów. W formie bloga może i ciekawe ale na książkę stanowczo za mało.

Książka dobra na początku zapoznawania się z tematem slow fashion, zwłaszcza dla osób, które nie mają cierpliwości dla wyszukiwania tego rodzaju informacji zgromadzonych na wielu blogach i stronach internetowych. Mało odkrywcza dla tych, którzy w jakikolwiek sposób interesowali się już tematem. Jeśli ktoś czytał wcześniej bloga autorki, nie znajdzie w książce nic więcej,...

Książka interesująca. Dla osób, które chcą świadomie podchodzic do zakupów oraz budowania swojego stylu.

Dyskusje

1 605