Slow fashion. Modowa rewolucja

poradniki
Znak Literanova
2015-06-08
2015-06-08
moda slow fashion zakupy ubrania

Troche mi smutno bo myślałam ze dowiem sie troche wiecej o materiałach, rodzajach i poradach na temat kupowania rzeczy dobrych jakościowo. W tej książce znajdziemy dużo opisów z życia autorki- jej modowe przeżycia.
Polece te książke osobie początkującej, która ma zbyt duzo ubrań i nawyk gromadzenia i kupowania ciuchów. Porad na ten temat jest sporo :) jednak dla osoby ktora od pewnego czasu juz sie tym interesuje nie ma nowości- są ciekawe spostrzeżenia :)

Dla wszystkich, którzy nie tylko chcą zorganizować swoją szafę, znaleźć swój styl ale także dowiedzieć się o różnych rodzajach materiałów oraz wskazówkach podczas zakupów. Książka otwiera oczy, daje do myślenia i naprawdę potrafi pomoc w stworzeniu szafy idealnej dla nas. Będę do książki wracać, jestem nią zachwycona. Uporządkowała moją wiedzę na temat rynku odzieżowego i ułatwiła sprzedanie oraz oddanie wieku ubrań które leżały od lat. Naprawdę mocno polecam!

Pierwsza połowa książki - ciekawa, dużo porad.
Druga połowa - nudna, powielanie informacji.

Pierwsza połowa książki - ciekawa, dużo porad.
Druga połowa - nudna, powielanie informacji.

Super! Moja druga książka autorki po slow life. Bardzo przyjemnie się czyta i daje do myślenia. Czas na porzadek w mojej szafie 😊 i głowie 😉

Modowa rewolucja? Stanowczo nie! Treść dość oczywista, oklepana, brak pogłębienia tematów. W formie bloga może i ciekawe ale na książkę stanowczo za mało.

Po prostu rewelacja!

Po prostu rewelacja!

Lekka i przyjemna!!!

Lekka i przyjemna!!!

Nie wiem dla kogo to jest książka. Porady są niezwykle oczywiste (jeśli tylko ktoś nie żyje pod kamieniem). Mięsa jak na lekarstwo. Dzięki bogini nie skusiłam się na drugie wydanie własnym sumptem autorki :)

Zawsze gdy czuję że mam za dużo i nie mam się w co ubrać wracam do tej książki jak bumerang. Pomaga, bardzo!

Polecam The Curated Closet Anuschki Rees. Ta sama tematyka, a nieporównywalnie lepiej napisane. Licząc, że autorka blogerka sprzeda książkę swoim czytelnikom, wydawnictwo nie pofatygowało się nawet zatrudnić redaktora. Ciężko się to czyta - toporne zdania, mnóstwo powtórzeń... Zawartość też nie powala, mało konkretów, dużo banałów.