Wszyscy moi przyjaciele

Okładka książki Wszyscy moi przyjaciele
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Opowieści ze Stumilowego Lasu literatura dziecięca
36 str. 36 min.
2009-01-01
36 min.
Marek Karpiński
Kubuś Puchatek Stumilowy Las przyjaciele zwierzęta Krzyś przygody

Z biblioteczki mojego synka (lat cztery).

Fabuła: Kubuś Puchatek jest smutny, bo skończyły mu się zapasy miodu. Tygrysek radzi mu, żeby udał się po pomoc do Sowy. Sowa opowiada Puchatkowi historię o zapasach miodu zmagazynowanych przez jej wujka pszczelarza w wyschniętej studni na skraju Stumilowego Lasu. Puchatek razem z Sową, Tygryskiem, Prosiaczkiem i Kłapouchym wybierają się na wyprawę w poszukiwaniu miodu. Po drodze napotykają różne trudności: najpierw muszą pokonać wysoką skałę, a później okazuje się że miodu pilnują dzikie pszczoły. Dzięki pomocy przyjaciół Puchatek wraca do domu z wiaderkiem miodu.

Krzysiowi książka się podoba, ale mi nie za bardzo.

Z biblioteczki mojego synka (lat cztery).

Dodaj cytat z książki Wszyscy moi przyjaciele